Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz S1M0N #6273 üzenetére

    Próbáltam a Quen-t is, de nem jött be az alternatív módja. Mondjuk ismerve a többit, még mindig az tűnik vállalhatónak. Fecskéből ugye max. 3-at tudsz használni, aztán meditálnod kell. A meditálással törlődik az összes erőhely plusz intenzitása, mehetne az ember megint körbe. Quen ilyen szempontból jobbnak tűnik. Ha nagyon a jelekre hagyatkozik az ember, akkor a gurulás lényegében felejtős, mert ugyanúgy állóképességet pusztít. Most, hogy csak a jelekre hagyatkoztam, meg túl sok csapás kell egy lényre. Mindegy, próbálgatok különböző buildet, egyszer csak összejön, ami tetszik :)

    Ugrálok meg kitérek én összevissza, de gyakorta nem oda vág Geralt, ahova én akarom meg ilyenek.

    Reinhardt: "Ez egy Witcher, ert a magia alapjaihoz, de inkabb karddal es fozetekkel/olajokkal dolgozik, megis mit vartok? Vannak varazslok is a jatekban de az nem Geralt. O meszaros." <- hát, tulajdonképpen ez is igaz.

    FireKeeper: nem a legkönnyebben, hanem utána eggyel. Most vagyok 9-es szintű amúgy. Ha nagyon frusztrál, majd leveszem a nehézséget, de egyelőre próbálom kiismerni a játékot.

    [ Szerkesztve ]

    Dark Archon | i5-12600KF - RTX 3070 | Canyon Endurace 7 | BF4: DarkArchonHUN

Új hozzászólás Aktív témák