Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Huma

    addikt

    válasz schwartz #124 üzenetére

    Én úgy vettem észre, hogy az irányítást nem lehet az egérre átállítani mint az 1-ben és a nézetet sem lehet megváltoztatni.

    Szóval, igen. Úgy tűnik ezt a játékot is bekebelezte a konzol. Éljen! :(((

    medvezsolt: Az egy dolog, hogy még csak PC-re jelent meg. Úgy látszik tettek róla, hogy ne kelljen sokat szenvedniük a konzolra való átírással.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz GypsFulvus2 #129 üzenetére

    Akkor vajh mi okuk volt olyan egyszerűsítésekre amik tipikusan a konzolos játékok jellemzői? :U

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz medvezsolt #135 üzenetére

    Lehet hogy másért egyszerűsítettek, de nem túl valószínű.
    Hogy jobb nem lett így az meg 100%.
    Én az egyet egérrel és hagyományos RPG nézetben játszottam. Számomra ez hatalmas visszalépés az első részhez képest.

    Én úgy gondolom inkább azért történt ez az egyszerűsítés mert így egy az egyben mehet konzolra és nem kell semmit variálni. Persze az is lehet , hogy szimplán csak tojtak többezer játékos igényeire és lebutították a játékot.

    Remélem, hogy jön valami patch ami javítja a hiányosságokat, mert jelenleg kb ott tart ahol a Dragon Age 2 ami szintén egy hatalmas visszalépés lett az első részhez képest.

    Vártam ezt a játékot mint a Messiást, de ez a két hiányosság számomra megbocsáthatatlan. Lehet, hogy a játékmenet szuper, de az irányítás és a nézet választhatóságnak megcsorbítása elég nagy érvágás.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz Sonja #143 üzenetére

    A harcos részt kifejtenéd?

    Nekem az első részben kifejezetten tetszett a harc. Itt miben különbözik?

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz Sonja #146 üzenetére

    Hát ez mondjuk ízlés kérdése. Nekem tetszett. Színesebbé tette a játékot.
    Mondjuk a hiánya sem igazán zavar.

    Annál inkább zavar az, hogy TPS módban lehet csak játszani ráadásul billentyűt is kell használni ott ahol az egér is elegendő lenne.

    Mondja valaki hogy tévedek és vak vagyok hogy nem vettem észre hol lehet átállítani az irányítást és a nézetet. Nagy megkönnyebbülés lenne.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    "Harc közben mindig automatikusan ki lesz jelölve a legközelebbi ellenfél"

    Ez is eléggé konzolszagú megoldás.

    Amikor először harcoltam akkor azt sem tudtam mi merre hány méter. Az hogy a nagy kavalkádban nem tudom pontosan kijelölni a célpontot elég rossz.

    Nem értem, hogy a felülnézetet miért spórolták ki belőle. Ha be akarom látni a terepet akkor folyton forgolódnom kell.

    stewe2: Én nem tartom jó ötletnek egy ilyen játékban ezt a megoldást. Ügyességi játékot csinálnak belőle, abból meg már kinőttem.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz stewe2 #173 üzenetére

    Nekem az első rész grafikája is tökéletesen megfelelt. Annak örültem volna a legjobban, ha a második rész csak pár dologban tért volna el az első résztől.
    Pl több képzettség, több használati tárgy, új képességek.

    A játékmenet és a történetvezetés szerintem teljesen jó volt az első részben. Mondjuk ahogy elnézem a történettel itt sincs gond. Elég jónak tűnik.

    Az pl nagyon tetszett az első részben hogy nem potyogott ki lépten nyomon minden szörnyből egy varázstárgy. Csak készíttetni lehetett varázskardot ill asszem kb egy-két darabot találni. Legalábbis ha jól emlékszem. Már elég rég játszottam vele.
    Így sokkal nagyobb értéke volt egy jó fegyvernek.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz Lui04 #178 üzenetére

    Azért van különbség a között hogy klikkelni kell egyet ha sárgára vált a kard meg a között ha vetődni kell meg hárítani és össze-vissza forogni.

    Ott csak egy klikk volt és kész. Nem igazán volt ügyeségi játék.

    Nekem a Prince of Persia meg Tomb Raider féle játékok sosem jöttek be.

    Remélem, hogy lesz hozzá patch. Elméletileg a szélesvásznat hamarosan opcionálissá teszik. Jó lenne ha legalább a kameraállásra is kijönne egy patch.

    stewe2: Engem viszont halálra idegesít hogy forgolódnom kell hogy ne csak azt lássam ami előttem van. Mindig is ez a TPS nézet volt a halálom. Én azt vallom, hogy vagy FPS legyen vagy felülnézetes. Természetesen sokan vannak akiknek ez a nézet jön be, de nem értem, hogy a 3D korában miért nem lehet rugalmasabban hozzáállni a nézethez ill kameraálláshoz. Rengeteg játékban megoldották ezt. Nem értem egy ilyen jó nevű játéknál miért spórolták ki a választási lehetőséget.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz KKaresz45 #197 üzenetére

    No végre valaki aki osztja a véleményemet.
    Eddig kb 5 percet toltam a játékot. Ma majd nekiesek újból hátha képes vagyok megszokni a konzolosodást. Dead Space-t élből töröltem e miatt, de a Witcherről nehezen mondok le.

    Hangulatban úgy tűnik ott van a szeren és az irányításon meg a nézeten kívül méltó utódja az első résznek.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz Mukorka #217 üzenetére

    Olvass vissza. Nincs kedvem újra leírni az egészet.

    medvezsolt: "Az én szótáramban a konzolosodás = buta ötlettelen sztori, gyenge karakterek, 3 mozdulatból álló irányítás és hasonló bagatel fogások, stb. "

    Az enyémben meg főképp az irányítás és a nézet jeleneti ezt. Mivel a konzol közel sem olyan univerzális mint a PC ezért kénytelenek egyszerűsíteni, hogy jól játszható legyen a játék bill és egér nélkül.
    Na meg a konzolos mentési pontokat is utálom.

    Szerintem a buta, ötlettelen sztoriknak és a gyenge karaktereknek semmi köze a platformhoz. Az teljes mértékben a játék hibája lehet csak, nem a konzolé.

    KKaresz45:"Azt nem értem, hogy legalább választható opcióként miért nem hagyták meg a régi verzió lehetőségét, szerintem ez nem került volna sokba."

    Ez az amit én sem értek. Legalább a nézetet meghagyhatták volna. Ez a szabadon forgatható 3D korában egyszerűen érthetetlen. Lehet hogy az lehetett a gond, hogy átvariálták a harcrendszert és ahhoz nem passzol az a nézet.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    Játszottam még egy kicsit.

    A harcrendszert leredukálták arra, hogy nyomogatok pár gombot és a gép automatikusan teszi a dolgát. Ez nekem marhára nem tetszik. Igaz hogy látványosan néz ki, de szeretem én eldönteni, hogy kit és hogyan támadjon a karakter.
    Ráadásul nem lehet hátrálni?

    Részemről ez az irányítás kuka. Az egyetlen pozitívum amit fel tudok hozni mellette, hogy látványos lett a sok vetődés és forgás.
    Mondjuk e téren első résznek sem volt szégyellnivalója. Az is nagyságrendekkel látványosabb volt mint a többi hasonló játék.

    A tárgyfelvétel is elég esetlen lett. Teljes mértékben konzolosították azt is. :(((

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz maszi99 #253 üzenetére

    Pedig az nem előny ha egy játék nehézsége nem skálázódik jól. A könnyű fokozat túl könnyű a normál pedig túl nehéz. Én pl szeretem ha van kihívás egy játékban, de azt már nem ha folyamatosan vért kell izzadni és egyes részeket hússzor újra kell kezdeni. Az első rész ilyen szempontból tökéletes volt. Pont jól volt eltalálva a nehézsége.

    aginor: Én is úgy látom, hogy ez a csalódások éve. Dragon Age 2, Witcher 2. Vajon melyik játék lesz a következő áldozat?

    Miért van az, hogy ha nagy ritkán megjelenik egy jó játék PC-re akkor törvényszerűen el kell rontani a folytatását?
    Évente jó ha 3 olyan játék jelenik meg ami igazán bejön nekem és ebből minimum 2-nek a folytatását elcseszik.

    Az ilyen típusú ugribugri hack & slash TPS konzoljátékból annyi van mint a szemét. Miért kellett egy olyan játékot ami unikum volt a maga nevében beállítani a tömegbe?
    Sosem voltam konzolellenes (bár sosem vennék magamnak), de kezdem úgy látni, hogy egyre több játék elkonzolosodik ami marhára nem tetszik. Ha már több platformra adják ki a játékaikat akkor legyen már bennük annyi jószándék, hogy az adott platformhoz igazítják a játékot.
    De persze nem, nem tesznek ilyet mert a profit a lényeg...

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz Mukorka #272 üzenetére

    A grafika csak egy szelete a tortának. Az első rész grafikája is bőven jó volt.

    Csak PC-re? Ezt nem értem miért emeled ki. Az irányítás és a nézet 100%-ban konzolos szóval valószínűleg hamarosan konzolra is ki fogják adni ha már ilyenre csinálták.

    "Másoknak meg a túl nehézre azt lehet mondani hogy itt legalább érzékeltetik hogy egy emberrel vagy aki sérül és pont ez a lényeg hogy nem vagy Ezio aki 25 embert feldarabol 2 perc alatt..."

    Szerintem ez hülyeség. Van aki azért játszik szerepjátékkal, hogy élvezze a történetet nem pedig azért, hogy vért izzadjon a harci jeleneteknél.
    Persze biztos bele lehet tanulni a harcba, de én egy hagyományos RPG-t vártam nem pedig egy RPG+ügyességi játék keveréket.
    Nem sok kedvem van hárítgatni, vetődni, stb.

    Persze kiváló játék a maga nemében, konzolon biztos remekelni fog.
    Azonban a konzolosítás miatt már nem nevezhető igazi folytatásnak. Valami hibridet fabrikáltak belőle. A sztori és a képzettségrendszer ugyanolyan jó viszont a többi részét teljesen átvariálták pedig semmi baja sem volt.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    Nem hittem volna, hogy visszasírom azt a korszakot mikor még ilyen játékok jöttek ki:
    -Icewind Dale 1-2
    -Falout 1-2
    -Planescape: Torment

    Hamarosan jön a Skyrim. Kár, hogy eddig egyetlen Elder Scrolls rész sem tetszett...

    Talán majd a Bioshock 3.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz Vistaboy #283 üzenetére

    Szerintem akkor nyomd végig az első részt is. Az egyik legjobb RPG amivel valaha is játszottam. Nálam verte a Dragon Age 1-et pedig az is jó játék.

    "viszont a többi dolog, azaz a rúnák és a főzetek használata, tárgykészítés, fejlesztés és hasonlók szerintem jól el lettek találva."

    Ezek azok a dolgok (legalábbis részben) amik az első részt is naggyá tették.

    Én 100%-ban biztos vagyok benne hogy a konzolosok miatt variálták át az egészet. Kár volt.
    Szerintem rengeteg olyan ember van akinek éppúgy nem jön be ez a stílus mint nekem.

    Egyszerűen idegesít, hogy azóta várom ezt a játékot mióta hallottam róla, hogy készítik és mikor kézhez kapom kiderül róla, hogy egy konzolport lett belőle.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz Wolverine #289 üzenetére

    Tudom mi az a konzolport, de ez már ki lett tárgyalva.

    "Tény, hogy egyszerűsítettek a felületen"

    Nem kicsit.

    "Perpill. a legnagyobb gondom, hogy béna vagyok és valahogy mindig mögöttem is van ellenfél, ami fáj; illetve sosem tudok megfelelő időben elgurulni, rosszabb esetben helyem nincs rá."

    Igen. Ez az egyik bajom vele. Ügyességi játékot fabrikáltak belőle.

    Realistábbnak sem nevezném hisz még hátrálni sem lehet benne.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz Kr/\toS #291 üzenetére

    persi pontosan megfogalmazta a lényeget.

    "És szerencsére a Witcher 2 esetében a készítők mertek nekimenni a feladatnak. Ezek fényében én ezt előrelépésnek látom."

    Én ezt semmiképp sem nevezném előrelépésnek. Egyszerűen beadták a derekukat a konzolpiacnak. Nem lett rosszabb vagy jobb a játék, csupán más. Ez már nem az a witcher amit megszerettem.
    Sok embernek bejön ez a stílus, de nekem nem. Én szeretem ha áttekinthető a pálya (felülnézet) és azt is szeretem ha nem reflexből és ritmusérzékből áll egy RPG.

    Ha reflexjátékot akarok játszani akkor BF2142-zök.

    (#299) Kr/\toS:

    Csak azt az egyszerű tényt felejted ki, hogy az RPG játék lényege a történet, a fejlődés, stb. Vagyis nem az ügyesség és a reflex a fontos. Erre van ezeregy másfajta játék.
    Elég ha megnézed pl a Dragon Age-t. Nem mondhatod, hogy egyszerű a harcrendszere (valószínűleg bonyolultabb mint a Witcheré) mégsem lett belőle reflexjáték.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz Kr/\toS #305 üzenetére

    Nem teljesen értem. Most mennyivel van több beleszólásunk a technikába?

    Az egyben is lehetet stílust váltani. Vetődni, ugrani, sőt hátrálni is.

    Sőt én azt vettem észre hogy most még kevesebb beleszólásunk van a harcba. Automatikusan becélozza a legközelebbi ellent és azt üti. Csak nyomkodni kell az egér gombját.
    Szóval egyszerűsítettek, de e mellett a hárítás és a vetődés gombhoz rendelésével elérték hogy némileg ügyességi játék legyen.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz Kr/\toS #307 üzenetére

    "Csak én egy olyan rpg rajongó vagyok akit frusztrál a statikus harc a robotszerű küzdelem; és szereti a történetet alakítani is."

    Miért lenne statikusabb az első rész harcrendszere mint ezé? Ott is volt épp annyi változatosság mint ebben.
    A történet alakítás alatt meg egyáltalán nem tudom, hogy mit értesz.

    Attól nem lesz statikusabb meg kevésbé történetalakítós, hogy lehet benne hárítani meg vetődni.

    Annyi az egész, hogy míg itt az ügyességre nagy hangsúlyt fektettek addig az első részben nem.
    Én pl szoktam rendszeresen szerepjátékozni és ott sem az nyer aki hamarabb tud rácsapni a kekszes zacskóra. :)

    Egész egyszerűen egy kellemes kis kikapcsolódós szerepjátékból csináltak egy olyat ahol idegszálakat kell feszítgetni nehogy elcsessze az ember. Számomra pont erre valók az FPS-ek.

    GypsFulvus2: Nekem az elején nem jött be a witcher irányítása, de a végére nagyon megszerettem. Azért könnyűnek sem mondanám. Voltak benne elég húzós részek.

    Igazából én annak örültem volna ha mindent a játékos tudott volna beállítani magának. Nézetet, irányítási módot. Pl lehetne a mostani rendszer, de e mellett azt is választhatóvá tehették volna hogy mondjuk felülnézetből henteljek kizárólag egérrel.
    A hárítást és vetődést meg automatikusra lehetett volna állítani. Mondjuk attól függően, hogy milyen magas a fegyveres képzettséged lett volna gyakori a sikeres hárítások száma. Persze mondjuk függött volna az elenfelek számától és képzettségeitől.

    Szóval engem nem az zavar, hogy ilyen lett a játék hanem az hogy nem rakták bele választhatóként a régit. Nem lett volna akkora munka. Hisz a grafikai elemek, a párbeszédek, a történet, minden ugyanaz maradt volna.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    Nektek nem szúrja a szemeteket a mutagén kifejezés egy középkori világban?
    Kitalálhattak volna valami mást helyette. Pl DNS módosító lötty. :D

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    Mivel még nem volt ilyen kérdés biztos csak nekem van vele problémám, de a felesleges felszerelést hová lehet pakolni? Annyi van, hogy nem tudom mindet magammal cipelni. Van valami tároló a játékban?

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    Nem lehet a cuccomat tárolni sehol? Féltem, hogy ez lesz. Reménykedtem benne, hogy csak én vagyok béna és nem találom hová lehet pakolni.
    Ez szerintem iszonyat nagy visszalépés az előző részhez képest ahol ugye a fogadósnál hagyhattad a holmid egy részét.
    Hogy miért is nagy visszalépés? Azért mert a játék egyik fő motívuma az alapanyaggyűjtés. Minden szörnyből potyognak a testrészek, belső szervek és mindenféle váladék.
    Ráadásul a tárgyak készítésénél is rengeteg alapanyagra van szükség. Pl páncél esetén vagy 25 súlynyira (most nem emlékszem a mértékegységre).
    Tehát ha nem pakolsz mindenhová csapdát ill nem hajigálod tucatszám a bombákat akkor hamar tele lesz a zsák.

    Pedig a második fejezetben rögtön az elején még saját szobát is kapok a fogadóban. Azonnal át is vizsgáltam minden centiméterét, hogy hová lehet pakolni...

    Lehet élni fogok azzal a zero weight moddal. Bár nem kenyerem az ilyesmi, de szerintem ebben a játékba kellene egy láda vagy valami.
    Elég idegesítő ha találsz valami tuti receptet/ábrát amivel lehetne egy nagyon jó tárgyat készíteni, de a hozzávalókat épp előtte adtad el mert már nem bírtad el.

    Amúgy fel nem foghatom, hogy miért hagyták ki mikor a Diablo 2 óta szinte minden RPG-nek szerves részét képezi valamilyen tárolási lehetőség.

    Mivel nagy gyűjtögető vagyok ezért nekem az eladás csak végső esetben jöhet szóba.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    Az én gépemen kb 17fps-el megy.
    Néha kilép ill lassan töltödnek be a textúrák, de amúgy nem gáz.

    Amit még nagyon utálok benne az eddig felsoroltakon kívül az az, hogy nem lehet benne ugrani és ha nem arra akarok menni amerre a játék készítői megálmodták akkor simán elakadok egy bokáig érő vakondtúrásban is. Persze ha félméterrel arrébb megyek akkor már tovább tudok menni, de amikor egy bokron nem tudok átmenni vagy egy egyszerű tereptárgyat átlépni az már eléggé gázos.

    A játékmenet hozza az előző részből megismert minőséget.
    A táj gyönyörű és a harcok is látványosak.
    Az irányítást és a nézetet is sikerült nagy nehezen megszoknom.

    Összességében egy nagyon jó játék néhány igen bosszantó hibával.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz medvezsolt #663 üzenetére

    Az az egyel ezelőtti konfigom. :)

    A mostani:
    Ati 5750, 4Gb ram, AMD 4850e (2 mag, 2500mhz)

    A procira már jócskán gyúrni kéne. Egy phenom 2 x4 beficcenhetne. :D

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz KKaresz45 #669 üzenetére

    Nem hiszem, hogy a trófeák száma és a tört verzió közt összefüggés lenne. Szerintem csak nem vette fel őket.
    Pl kinyírtam vagy 200 nekkert mégiscsak egy trófeám van tőlük.
    Ellenben lidércből volt vagy három pedig kb 10-et öltem meg az elején.

    Szerintem random dobálja a játék őket. Talán van összefüggés a trófeák gyakorisága és hogy milyen erős a lény akit legyőzöl, nem tom.
    Lehet hogy csak nem volt szerencséje a véletlen generátorral.

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    Tegnap nézegettem frapssal.

    Voltak részek ahol tartósan 8 fps-el repesztett a game :D
    De azért átlag ennek a duplája szokott lenni. Ha jó napja van akkor 22-ig is feltornázza magát rövid időre.

    Szerencsére nem FPS így nem számít, hogy akad. Úgy tűnik már kiöregedett a gépem...

    szerk: A Mark of Chaos-t mikor végignyomtam az utolsó pályán tartósan 0-1fps-t jelzett a fraps, szóval ez már haladás. :D (Persze az még a régi gépemmel volt)

    [ Szerkesztve ]

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    Most járok a második fejezet végénél (megérzésem szerint) és eddig jópár bugba belefutottam.

    Szerintem az első részt jobban összerakták. Rengeteg könyvet lehetett olvasni. És ugye az alapanyagokat csak akkor lehetett kinyerni a szörnyekből ha előtte tanulmányoztad őket (olvastál róluk). Növényeket is csak akkor gyűjthettél ha ismerted őket.

    A játék maga iszonyatosan kiegyensúlyozatlan. Az elején nehéz, 15-ik szinttől kezdve pedig gyerekjáték. Normál fokozaton. Még a főellenfelek sem jelentenek semmilyen kihívást.

    Eddig egyetlen italt sem ittam meg mert nem volt rá szükségem. Azért az első részben nagyobb szükség volt rájuk.

    A mentési rendszere egy katasztrófa néhol. Amikor a kísértetek bőrébe bújva kell csatázni vagy fél órán keresztül nem lehet menteni.

    Pozitív, hogy nem kevés újítás van benne ami jól sikerült.
    Volt benne pár jól sikerült beszólás amin szétröhögtem az agyam.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz fess #734 üzenetére

    Ha ezt az elvet követnénk akkor a képességeit sem kellene fejleszgetni mivel az első rész végén már eléggé ki volt maxolva.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz persil #748 üzenetére

    Én azért úgy csináltam volna, hogy az elején 10-ik szintről indult volna. A pontokat természetesen szabadon szét lehetett volna osztani.
    Így meglett volna az az érzés, hogy egy olyan karaktert irányítunk amely nem egy kezdő, hisz az előélete során rengeteg veszélyen küzdötte már át magát.
    A 35-ik szinthez még így is 25 szint hiányzott volna. Ez pedig elég tekintélyes. A legtöbb RPG-nél 20-ik szint a végső határ. Szóval bőven lett volna még hová fejlődni a játék során, csupán a kapott TP mennyiséget kellett volna visszavenni, hogy ne lépjen olyan gyorsan szintet.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    Azért a végefelé van két izmosabb főellenfél akikkel lehet szenvedni.

    Most így végigjátszás után a véleményem:
    -Rövid
    -Az első rész nekem jobban tetszett, de ez is pályázhat az év szerepjátéka címre mert igen színvonalasra sikeredett..

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz Wolverine #819 üzenetére

    Az mondjuk lehet, hogy majd megkeresem azt a mentést ahol el kell dönteni, hogy kinek segítek és onnan folytatom. Egyelőre azonban hagyom pihenni.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz maszi99 #823 üzenetére

    Kösz! :)

    Mukorka: Szinte az összes mellékküldetést megcsináltam. Volt pár amit csak félig tudtam, de egy olyan sem volt amivel ne foglalkoztam volna. Normálon játszottam.
    A rövidséget pedig úgy értettem, hogy az első résszel hasonlítottam össze. Ahhoz képest jóval rövidebb. Ha végigjátszom a másik szálat akkor már lehet, hogy egálban lesznek.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    Valakinek van ötlete, hogy miért van az, hogy a régi procimat lecseréltem egy sokkal jobbra majd felraktam egy új vga drivert (mivel a gépem kicsit nem találta a vga-t ezért meg kellett igazgatnom és utána már nem talált telepített drivert) és az eddigi átlag 30 fps leesett 20-ra?

    Elméletileg a januári driver pont hogy jelentős teljesítménynövekedést ígért.
    Kipróbáltam egy másik játékot és ott viszont látványos volt a javulás.

    Tippem szerint az új driver a ludas. Legalábbis remélem, hogy nem az én gépemen sz@ródott el valami.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz #84221696 #1946 üzenetére

    ATI/AMD-m van.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz GypsFulvus2 #1948 üzenetére

    Kipróbáltam más játékokat és azoknál nem tapasztaltam ilyet.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    Meglett a hiba forrása. A videokártyám csak félgőzzel működött. Kicsit piszkálgattam a beállításokat és máris 40fps lett a 20-ból.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

  • Huma

    addikt

    válasz GypsFulvus2 #1953 üzenetére

    Valószínűleg az. Mióta turkáltam egyet az overdrive-ban rendesen működik.

    Izospórás harasztok: Sporofitonjuk sporangiumaiban haploid meiospórák keletkeznek.

Aktív témák