Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • KKaresz45

    senior tag

    válasz D013 #118 üzenetére

    Szóval 1 gigás HD5650-nel fenn áll a probléma... akkor AMD is bukta, várhatjuk a driver hotfixet. :F

  • KKaresz45

    senior tag

    válasz D013 #139 üzenetére

    Reméljük, hogy jön majd a patch, és rendbejön. Szerintem jól fog menni neked is. Ha tudják, mi a hiba, akkor ugyanúgy rendbe hozzák AMD-nél is, mint nvidiánál, amiatt nem aggódom.

    (#140) Wolverine: Én is még melózok, azért kérdezgetem, hogy kinek hogy megy AMD-vel. :) Nekem 6870-em van, este kiderül, mi a pálya. Sonja valahogy kiíratta az FPS-eket, ha nincs in-game kiírás, majd nála érdeklődünk. De azért ha csak 12 fps lesz, azt észrevesszük kiírás nélkül is, azt hiszem... :D

  • GypsFulvus2

    őstag

    válasz D013 #252 üzenetére

    Nem tudom segít-e: ennyi információt találtam az RPGames-en:

    - Az .avi vagy egyéb videofájlok lejátszása a rendszeren a játék indítása előtt hatással lehet a játék grafikájára (az új nVidia vezérlők javítják ezt a hibát). Miután ilyen fájlokat lejátszottál, indítsd újra a gépet a játék indítása előtt.
    - Kapcsold ki az AMD videokártyákon az élsimítást a játék indítása előtt! Ez a hadveropció jelenleg összeakad a játék élsimítási beállításaival.
    - Az AMD-nek még mindig meg kell adni egy profilt a The Witcher 2-höz a Crossfire chipsetek esetén. Amíg ez előfordul, fordított skálázhatóságot tapasztalhatsz az ilyen chipsettel ellátott rendszereken. Ha előfordul ez a probléma, azt ajánljuk, hogy kapcsold ki a rendszered egyik GPU-ját. Ebben a témában a thewitcher.com/support GYIK-ban fogunk tájékoztatást adni, amint az AMD megoldja a jelenséget.
    - Néhány AMD kártya nem engedi, hogy a játékot teljes képernyős módban játszd.
    - A játék néha több időt tölt indulás előtt (átlagosan körülbelül 45 mp-t).
    - A telepítés után lehetséges, hogy hibaüzenetet kapsz egy hiányzó .dll fájlról. Ha ez történik, futtasd a vcredist_x86.exe fájlt a Disk2 mappából.
    - Azt javasoljuk, hogy a telepítés megkezdése előtt kapcsolj ki minden vírusellenőrző szoftvert. Ha nem kapcsolod ki őket, akkor engedélyezd minden fájl telepítését, amit a szoftver gyanúsnak érzékel.
    - Az automatikus felismerés során néha előfordulhat, hogy a CPU-k hibásan lesznek felismerve.

    Huma: ez eléggé eltérő lehet egyénenként. Nekem pl. az első rész hard fokozaton is botrányosan könnyűvé vált kb a játék egyharmada után.

    [ Szerkesztve ]

    "Only the paranoid survive" - Andrew Grove, (1999)

Aktív témák