Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Воланд

    titán

    válasz feka007 #783 üzenetére

    spoiler

    eleg csunyan meg lett keverve a resz vege. elindulnak az erdoben ket iranyba es Shane nem odavezetne Rick-et ahol kinyirta a gyereket, aaa, dehogy, hanem az ellenkezo iranyba. ezt hogy akarta beadni, hogy a mezo kozepen kinyirta a srac (persze, miert is nem menekult el ellenkezo iranyba?), o meg a vak sotetben beuldozte az erdobe es nem lelotte, hanem kitorte a nyakat? plusz majd a nyomolvaso nem talalja meg, hogy merre mentek eredetileg... a kis srac meg mit keresett mar megint kint az ejszaka kozepen egyedul? ennyire figyel ra az anyja (zombik + fegyveres szokeveny)? Shane mitol lett zombi? es a szokeveny? az a csomo zombi meg honnan jott elo ilyen hirtelen? nem lett rossz ez a resz, csak az ember ne gondolkodjon el ilyen dolgokon... persze lehet, hogy egy-ket kerdesre valaszt kapunk az evad utolso reszeben.

    [ Szerkesztve ]

    "Woland egy fura sátán, nem Isten ellenfele, hanem afféle küldötte, végrehajtója egy megromlott emberi világban, csak annyi rossz van benne, amennyi itt rátapadt."

  • Vladi

    nagyúr

    válasz feka007 #783 üzenetére

    sp!

    "Azt nem tudom hogy gondolta"
    Úgy, hogy agyilag megzakkant. Nem gondolkodott már reálisan, az elmebaj vezette. Ezt Rick is észrevette. Engem meglepett, hogy leszúrta, de azért lehetett már sejteni, mikor mondta, hogy akkor most visszamegyünk Lorihoz, meg kárlhoz... he? :F Ja jó. :C

    A holdfényes este beállításnál azt gondoltam itt kóbojos pisztolyharc lesz, mint a bárban. :DD

    (#785) Keldor papa: hehe, terjed az elméletem. :D

    [ Szerkesztve ]

    Nem félünk! Nem félünk! Itthon vagyunk e földön. Nem félünk! Nem félünk! Ez nem maradhat börtön!

Új hozzászólás Aktív témák