Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MasterMind

    tag

    válasz Skyhunter #25030 üzenetére

    Sinitar és AMON leírásait használom alapként, de ezek inkább csak abban segítenek, hogy nagyvonalakban legyen fogalmam az elmúlt 9 év terméséről, alapvetésekről. Semmit nem telepítek csak azért, mert szerepel az adott listában, mindent felülvizsgálok és változtatok ha szükséges, ha jobb vagy nekem jobban tetsző alternatívát találok az adott témára. Abszolút egyedi setup kialakítása a cél. :)
    A vidkártya egy 1070Ti, a felbontás 1920x1200 (16:10). A teljes konfig fenn van az adatlapomon. A játék aktuális állapotában ~50FPS-sel zötyög, ami a vanilla stabil 60FPS után kicsit már bántja a szemem és hol van még a vége. ;]

    Erősen felmerült bennem egy másik 1070Ti beszerzése. Egy-két helyen olvastam, hogy ha van élethelyzet ahol a SLI megállja a helyét akkor az pont a Skyrim modding a gigantikus mennyiségű VRAM miatt. Ha igaz amit írnak, akár +60-80% plusz is kihozható belőle. Kifejezetten erre venni egy másik kártyát abszolút őrültségnek tűnhet kívülről nézve, de az Elder Scrolls széria különleges helyet foglal el a szívemben és ha egy szétcincált Skyrim stabil 60-al végigjátszható, akkor az számomra nem őrültség.

    Jorus: SLI? Ebben Te vagy a kompetens! Tudom, hogy nem szoktad széthúzni, de érdekel, hogy mi a véleményed az egészről.
    Ami az éveket illeti, próbálom behozni a lemaradást. De egyébként, amikor azon filózgatok, hogy basszus 9 éve megjelent és még hozzá se szagoltam, akkor eszembe jut, hogy 9 év alatt mennyi kiváló mod jött ki hozzá és milyen fantasztikus lesz ezekkel az első és egyben utolsó végigjátszás. :K

Új hozzászólás Aktív témák