Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tirexi

    addikt

    válasz Mate #16601 üzenetére

    Igen ezt én is írtam már, hogy hasonlóan látom. :K
    A fő küldik meg pár mellék szál elég érdekes és fordulatos és elsőre a táj is elkápráztat (ENB-el), de aztán jön az általad említett unalom.
    Van már 60k aranyam nincs olyan enemy ami legyőzne stb.. stb...
    Az értelmetlen bóklászásnak meg nem látom értelmét nagyon.
    Oké van egy két izgi dungeon ahol sárkány papok vagy mik vannak tudod azok a maszkosok de kb ennyi.
    Egyszerűen elfogy a tartalom az ismétlődő küldetések már már vicc kategória, hogy mindig ugyan azt ugyan onnan kell elhozni vagy mindig ugyan azt kell ugyan ott megölni...

    Összes DLC meg van és összes Céh is és a legtöbb Daedra küldi is.
    Az ilyen öljem meg a mit tudom én minek az óriását is uncsi. Két lövés íjjal. Az utazás a két betöltéssel tovább tart mint a küldetés. :DDD

    Falskaar is meg van az is jó volt de aztán annyi. Annak is hamar vége lett.

    Oké még közel nem 100%-os a térkép felfedezettsége de ha egyszerűen nincsen miért akkor elveszti a varázsát a game.

    Akkor van egy csomó beakadt küldetés amivel egyszerűen nem tudok mit kezdeni... már rég megcsináltam de még mindig ott van.

    Van még a gyűjtsek össze 20 Deathbell-t meg ilyenek meg egyszerűen nem tudnak érdekelni.. Mit kapok érte? 200 Aranyat?

    Még Solstheim van még ahová tudnék menni quest-elni, de mivel már ott is kész a fő küldi gyanítom, hogy már ott sem lennének izgalmas küldik.

    Hát ennyi a Skyrim. :D

Új hozzászólás Aktív témák