Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • DjDanee87

    addikt

    Csinálgatom a képeket a followerekért, és van egy olyan, hogy slipstreamelni kell Key West hídon touring carral valaki mögött. Tegnap próbáltam hogy oda-vissza mentem a hidakon arrafelé, de sajnos senki nem jött arra a lobbyból.
    Tudtok olyan versenyt amiben touring carral arrafelé küldenek? Vagy ha nincs ilyen (én eddig nem találtam), friend listára felvéve meg lehet valahogy oldani hogy összekerüljünk egy játékba a kép miatt?

  • DjDanee87

    addikt

    válasz Szoszo94 #588 üzenetére

    Küldtem friend requestet, nekem is ugyanaz a nevem Uplayen, mint itt. Közben végignéztem milyen képeket kell csinálni, és van még 1 amihez segítségre lenne majd szükség. Átugrani egy Ferrarit monster truckkal.

  • DjDanee87

    addikt

    Nemrég vettem csak meg a játékot, és most kezdek elérni csak a maximum autófejlesztésre 1-2 kategóriában. Csak nekem tűnik iszonyat lassúnak a dolog?
    Minden versenyt végigtoltam normalon, de minden kategóriából külön kell még menni legalább 30-40et, csak hogy meglegyen a hardhoz a követelmény. Onnan már minőségben jobb loot esik viszont közeledve az adott kategória maximumához egyre gyakrabban ad kisebb szintű itemet. Az elején még működik, hogy nem dob kisebbet, de a vége pont emiatt még lassabbnak tűnik, ráadásul elérni a hard mód szintjéhez sem kis idő.

    Az ajánlott szintek is elég furcsák, bár az lényegtelen igazából. touring car, rallycross és még pár discipline hard módját meg lehet verni akár 50 szinttel az ajánlott alatt is (versenyfüggő), de pl Drag Racenél még az ajánlott szinttel is épphogy századokon múlik perfect mindennel.

    Most ICON92-93 körül járok 1nap és 16 óra játékidővel de még semmi sincs maxon. Egy-két kategória mondjuk elég közel van már.

  • DjDanee87

    addikt

    válasz Szoszo94 #593 üzenetére

    Igen razor is megírta ezt a tippet, de 40 óra játék után egyedül egy discipline volt ahol tudtam nagyobb autót venni: A Regera valami 15 szintet adott, ahhoz képest amim volt.
    A baj az egésszel az, hogy tényleg van 1-2 kategória ahol hatalmas eltérés van az ingyenes season pass jármű és a megvásárolható legjobb közt. A lejátszott soksok verseny arra volt jó, hogy oda elérjék vele ahol már 1 óra után lehettem volna ha vettem volna akkor jobb autót. De nem foglalkoztam vele akkor, csak játszottam sorra a versenyeket. Kicsit szar érzés így utána rájönni, hogy ha úgy toltam volna le a versenyeket már több kategória majdnem maxos lenne mostanra. Így meg kezdem megunni ezt a pár versenyt és még sehol sem vagyok a "végétől" - szerintem elég rossz design a fejlesztők részéről.

    [ Szerkesztve ]

  • DjDanee87

    addikt

    válasz Lathronos #768 üzenetére

    Nekem is van Driving Force GTm, de mostanság nem toltam szimulátorral. Arcade irányítású játékban még a szintén hasonló TDU2 és Crew1nél úgy volt "használható" nekem ha belső nézetben toltam, mert akkor látszott jobban merre néz a kocsi eleje és nem kormányoztam túl, mint hátsó nézetből.

    De már én is inkább kontrollerrel tolom (Forzákat) mostanában, főleg azért mert egyszerűbb - csak be kell dugni :)

    [ Szerkesztve ]

  • DjDanee87

    addikt

    válasz marilllyo #778 üzenetére

    Akit meg nem érdekel a PvP (én ilyen vagyok) annak sem túl jó. A járművek upgrade rendszere szerintem nagyon szarul sikerült. Ugyanazt a versenyt kell letolni egymás után vagy 20x hogy pár szintet fejlődjön az autó, mert olyan riktán adott új cuccot.

    Ezen kívül anélkül "játszottam végig" a játékot, hogy nagyon belemerültem volna a kocsik fejlesztésébe, és így rengeteg upgradet buktam gyakorlatilag. Pl Perf kategóriában toltam a versenyeket sorra a kezdő kocsival. Majd mikor már mindet végig csináltam, a nehezebb fokozaton is, elértem a rewardokból egy bizonyos szintet a kezdő kocsimmal. Ez teljesen fölösleges volt, mert vettem utána egy másik autót, ami alapból magasabb szintről indult, tehát a versenyek is magasabb cuccokat adtak. Ha azt a kocsit korábban megvettem volna, és azzal mentem volna, már 2-3 autóm is lehetett volna maxos szinten. Ehelyett én hülye módon toltam gyenge kocsival a versenyeket, és szereztem a gyenge upgradeket. Elég elszart egy rendszer.

    [ Szerkesztve ]

Aktív témák