Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tomikaa.

    tag

    Üdv. Nemrég lett egy Mediapad T5-öm. Arra figyeltem fel, hogy ha olyan dolgot csinálok füles nélkül, ami hangot ad ki, a lenti hangszórókból egy kis sercegésféleség (is) jön (akkor is, ha éppen le van némítva), de normál hangerőnél nem nagyon hallani, inkább alacsonyabbnál. Ha pl. leállítok egy YouTube videót, utána 1-2 másodpercig még serceg. A Huawei chates ügyfélszolgálatát megkérdeztem erről, azt írták, küldjem szervizbe. Úgyhogy postán feladtam a TMX-nek. Ma visszajött (csomagautomatára kértem és szimplán az adott postára címezték, de ez most mellékes), de még mindig sercegnek a hangszórók. Mit javasoltok? Küldjem vissza megint postán a TMX-nek? Esetleg vigyem be a FirstPhone-hoz? (Ők is hivatalos Huawei szervizpartnerek.) A hangszórót elvileg kicserélték, ha jól értem. Vagy ez a sercegés mégis normális jelenség a típusnál? Esetleg nem is a hangszórók hibásak, hanem valami más? Annyi pozitívumot azért megemlítenék, hogy külsőleg sértetlen.

    UPDATE: egy Samsung tabletnél is van ilyen hiba és ott állítólag interferencia a processzorból, amihez kevés a hangszórócsere. Remek.

    [ Szerkesztve ]

  • Tomikaa.

    tag

    válasz Tomikaa. #568 üzenetére

    Ez az a samsungos hozzászólás. Kicsit jobban elovastam. Jól értelmezem, hogy a belső alkatrészeket át kéne tervezni a sercegés teljes megszűnéséhez? Mert akkor semmilyen szerviz nem tudja megcsinálni (hacsak nem tervezi át a gyártó) és meg kell békélni vele.

Új hozzászólás Aktív témák