Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Indian74

    senior tag

    válasz petyametyo #528 üzenetére

    Ezt kaptam válasz levélként,még egy anno irt levelemre.
    "Kedves Ügyfelünk!

    RMA: 277710

    A fenti szervizlapszámon leadott termékét javított, átvett állapotban látjuk. Bízunk benne hogy a jövőben nem lesz probléma a termékkel.
    További szép napot kívánok.

    Üdvözlettel,

    Juhász Andrea
    Ügyfélszolgálati munkatárs

    H-1033 Budapest, Reményi Ede utca 1-23.
    T +36 1 452 0090
    E shop@edigital.hu
    www.edigital.hu

    Nekik ezt a választ küldtem,kíváncsi vagyok mit fognak tenni az ügyem érdekébe,mert erre most pont nincs se kedvem se idő se energiám,vannak sokkal fontosabb dolgaim,(házeladás,ügyvéd stb)és ahhoz most szükségem volna a telefonomra.

    "Zoltán APACI ......
    11:28 (5 órája)
    címzett: shop

    Tisztelt Extreme Digital!!!
    Köszönöm a sok-sok segítségüket,de a telefonom ugyan olyan lett mint volt,kb 5 napja van nálam.
    Azóta megjavították,de Romániában csinálták meg.
    Ezek szerint szürke importos telefont eladhatnak,és oda vissza is küldheti szervizeltetni??
    De ami furább,csomó mindent kicseréltek benne a szervizlap szerint,de még mindig rossz,ugyan azok a hibák meg maradtak,plusz a videofelvétel csúnyán akad,kB 1-2 perc után,annyira hogy élvezhetetlen,visszanézni is,ha kell ezeket videóval tudom bizonyítani is.
    Ha most megint visszaküldetném,max avval a kis különbözőséggel hogy leadó pontba vinném (talán úgy gyorsabb),megint várhatnék kb 30-40 napot???
    Ezek semmit sem csináltak a telefonommal,csak ráírtak valami,mintha javították volna.
    39 napig volt szervizben,de a leadott termékem május 15-én kerül be önökhöz (Extreme) és Romániába Június 11 én ért be oda.
    Eddig tart elküldeni egy telefont???
    Legyenek szívesek érdekemben valami pozitív eljárást indítani,mert számomra felfoghatatlan,és elfogatatlan hogy egy mobiltelefont így javítsanak meg,ráadásul ennyi ideig.
    Egy működő képes telefont szeretném visszakapni,legrövidebb határidőn belül.
    Köszönettel
    H Zoltán"

    És köszönöm a segítségedet :R

    NAGYPAPA

Új hozzászólás Aktív témák