Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Geresics

    addikt

    Hali srácok,
    látom többen is foglalkoztok itt tárhelyekkel, meg domain-ekkel, így örömmel vennék némi felhomályosítást, mert eléggé vakon vagyok a témában! :DDD

    Van egy weboldalam, a www.motorosvandor.hu aminek a tárhelye jelenleg a hosringer. Remélem eddig nem mondtam hülyeséget! :DDD
    Az a problémám, hogy mióta csináltam egy tényleg jó rendezvény-naptárt motorosoknak (www.MotorosVandor.hu/Rendezvenyek), és napi 40 látogatója van az oldalamnak, azóta sokszor azt írja, hogy "Oops, ön elérte a CPU használati limitet". Írtam a supportjuknak, és közölték, hogy "ja, ingyen ne várjak többet, de nyugodtan előfizethetek egy tárhelyre, és akkor ez nem lesz". Ez alapján már véletlenül sem náluk akarom a weblapom. Mondjuk a napi 50 látogató szerintem tökre nem nagy szám...

    Máshol is ez megy az ingyenes résszel? :F

    Nem akarok semmi komolyat, mert alapvetően YouTube csatorna volnék, de egy sz@ros WP van fent pár képpel, és összesen 44,63MB-ot használtam fel az állítólagos 2GB-ból... Ez alapján még akkor is elég volna 256/512MB, ha csinálnék egy e-mail fiókot is...

    Szerk.: a rendezvénynaptárat eddig közel 5000-en nézték meg. Mivel tavasz elején csináltam, így picit több, mint napi 50 a látogatóm, de ez inkább hullámzó...

    [ Szerkesztve ]

    *MOTOROS CSATORNA* youtube.com/MotorosVandor

Új hozzászólás Aktív témák