Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz rudi #2333 üzenetére

    hm látom te is megkérdezted, előbb kérdeztem én is, mint olvastam volna... :(

    megnéztem az én tápomat (750W chieftec) és a 8 tűs 12V csatiba jelölés szerint is 2 db 12V ág megy. (sárga és sárgazöld).
    a 24 tűs atx csatiba meg egy harmadik ág (sárga lila vagy sárga fekete vagy mi volt, már nem emléxem)
    fura hogy az 1010W epsilonon egy ág van csak a 12V csatinál... (vagy csak a jelölés maradt le? :F )

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

  • didyman

    őstag

    válasz rudi #2333 üzenetére

    Aha, az szép. Hogyan lehet befektetni a 955 fogyasztását :D ? .Az EPS szabvány is jópofa, egyrészt hivatkozik a 240VA-es határértékre, másrészt meg ha az alaplapon két ágról táplálkozik a processzor, akkor gyakorlatilag semmit sem ér, akár a CPU stabilizátora előtt, akár utána közösítik a két ágat. Az EPS csatiban történő szétváléasztásnak inkább a többprocis deszkákban van értlelme. De már nem is merek mondani semmit, egyik oldalról 240VA energiaügyi határ, másik oldalról tuningőrült megoldások, meg tápszinten összefűzhető ágak, meg asztali lapokon szerverbe való megoldások-ennek mi az értelme? A fénymásolónak továbbra is van egy 600W-os AC/DC konvertere a fűtőbetétnek, ott ki a frászt érdekel a 240VA? Pedig az is consumer device Ehh..

    [ Szerkesztve ]

    "Az Antióchiai Szent Kézigránát. Mínár atya az őrizője e kegyes ereklyének"

Új hozzászólás Aktív témák