Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaveJr

    őstag

    válasz nubreed #5068 üzenetére

    Hidd el hogy nem:) Ebben dolgoztam/dolgozok és én se ma kezdtem. Ha már lenne szó elsőbbségről akkor kb mindent az eDigital vinne el akinek kb 10 üzlete van. Még az iPon se jutna áruhoz.
    Vannak olyan nagykerek (akik kizárolagos forgalmazók bizonyos márkáknak, termékeknek) hogy nincs foglalásos rendszerük. Ergo ha megrendeled a cuccot este, nem lefoglalja csak megrendelést rak rá. Így előfordulat olyan is hogy mire elmész a cuccért elfogy. Jártam így az egyik nagykernél, igaz másnapra megjöttek a cuccok de akkor is. Szóval pontosan tudom hogy mi hogy működik. Napi 8 órát ebben dolgozom.

    Shad0w: Mint ahogy fentebb írtam vannak termékek amiket nem kapsz meg másik nagykerben, mert kizárólagos hazai forgalmazó. Így nem tud elmenni másik nagykerbe megvenni. A nagykereket nem úgy kell elképzelni, hogy mindegyikben van mindegyik márkából és termékből. Van minimális átfedés, de legolcsóbban és leggyorsabban mindig a disztribútortól tudod megvenni a dolgokat.

    [ Szerkesztve ]

    Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

Új hozzászólás Aktív témák