Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Bugarov

    aktív tag

    válasz doc #744 üzenetére

    Splendor magyar kiadás most 6600 a tarsas.hu-n. Azért a 2500 Ft különbség már nem olyan vészes, hogy az Aliról rendeljem. Aliról csak akkor rendelnék, ha nem kapni azt itthon, amit keresek (pl Coup).

  • Tristis

    őstag

    válasz doc #744 üzenetére

    Nincs normális méretű Dixit Alin jó áron. A problémád azért nem értem, mert a leírásban teljesen világosan le van írva, hogy milyen méretűek a lapok (rendes, francia kártya méret), így nem érhetett volna elméletileg csalódás.

    Régebben még jobb ára volt (Én 20.6 dollár-4 dollár első regisztrációért, tehát olyan 4.400 Ft-ért vettem 15-16.000 Ft helyett az első három készletet tatyóval). Jelenleg olyan 4.800 Ft körül van ugyanez a csomag.

    Az, hogy mekkora csalódás ízlések és pofonok. Én pl. imádom, mert nagyon jó ez a kis neszeszeres tatyó, teljesen hordozhatóvá teszi. Bedobom a whiskyk meg a sörök közé és már viszem is. Ha egy-két lap tönkremegy teljesen mindegy, van másik 280.... Szuper jó a szavazós lapka is....

    Van Mysteriumunk, természetsen teljesen más élmény a lapok minősége, de én a Dixitre piálós játékként gondolok (amíg a Mysteriumra családi játékként), így én nagyon boldog vagyok a saját kis készletemmel.

    Nem védeni akarom az Ali-t, tényleg csak egy-két játék van, amit megéri megvenni onnan. Az igazság az, hogy a nagy játékboltok óriási haszonkulccsal dolgoznak, és ezért rendesen körül kell nézni. Ahogy nőnek itthon is a darabszámok, úgy esik majd az ár és az Alira is egyre kevésbé lesz szükség.

    Még egy tipp: Blokus-t venni ebay-ről. Itthon kicsit túlárazott.

    [ Szerkesztve ]

    Ami az unverzumnak Chuck Norris, az az NBA-nek Török Péter.

Új hozzászólás Aktív témák