Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 3lb4nd1

    tag

    Sziasztok!

    Végre találtam egy ilyen fórumot, bár persze ez is pang sajna.

    Nyár elején kezdtem bele egy kis társasgyűjtögetésbe, mivel újra feléledt az érdeklődésem az efféle dolgok felé. (Gyerekkoromban folyton gyártottam is játékokat : ) Régebbről megvolt már a: Munchkin (2 kiegészítővel), Labirintus, meg még ez meg az ami elveszett :D

    Hát, nyár óta pedig beszereztem a Smash Up-ot az Awesome lvl 9000-el,egy Tsuro of the seas-t (kieggel), Small World-öt illetve az Underground önálló kiegészítőt meg a Zombie Dice-t. Ja, és az össze létező Aranyásók játékot. Társaságban jelenleg toronymagasan az Aranyásók a legkedveltebb (aztán a Small World, majd Tsuro - fillerként meg Zombie Dice, sajna nem mindenki tudott angolul a csoportban a Smash Up-hoz)

    Nos, mivel az ilyen könnyed partyjáték jött be főleg a találkákon, a következő kiszemeltem a Vigyáz(z)6! (6 nimmt/6 takes! androidon :P) nevű játékot, boargamearena-n és telón is teszteltem (bár egy netes multi nélküli játéknál nem is értem minek adok ki pénzt), szerintem nagyon király erre a célra. Emellé gondolkodok még valami apróságon, és kérdezném, hogy a fórumban már szóba került Királyi áru mennyire jött be? (@maross)

    Én amúgy a szellemlovason szoktam vásárolni, igaz, picit drágább talán, mint a gémklub, de mindig kapok 1-2 ezres vásárlási kupont is a nagy tételű vételeim miatt. Meg szimpik az eladók... :)

    Üdv,
    3lb4nd1

    [ Szerkesztve ]

    PSN: elbunda94

Új hozzászólás Aktív témák