Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • KicsiUbul

    őstag

    válasz ko #7340 üzenetére

    És ha kiiktatod a routert? Vagy a modem is dobja a szinkront?

    Értem én...

  • parandroid

    nagyúr

    LOGOUT blog

    válasz ko #7338 üzenetére

    Ugyanez az állandó szakadás van nálam is. Két hete bejelentettem hibára, kijöttek, az oszlopon matattak valamit, egy hétig jó volt, majd a héten megint kezdte. Úgy kezdi, hogy naponta egy-két alkalommal elmegy, aztán egyre sűrűbben. Most az elmúlt 30 percben négy különböző IP-m volt. D-Link modemen az összes LED folyamatosan ég.

    Modemhibára akarta fogni az üfsz-os kolléga, meg a routeremet sértegette, aztán azt mondta, hogy elromlott az adsl-szűrőm, de leszereltem, hogy van saját modemem, routerem, amiket már helyettesítettem a tőlük kapott Pirelli mindent-egybe-f*ssal, és azzal is ugyanúgy dobál, az adsl szűrőt meg már kiiktattam (telefon nélküli vonal, ip-telefonom lenne, de azt úgysem használok), nincs változás. Valamikor kora tavasszal is volt ilyenem, akkor megcsinálták, két héttel ezelőttig jó volt. :( Egyáltalán, mi az, hogy egy hétig jó, aztán megint kezdi???

    A legnagyobb baj az, hogy az egyetlen alternatíva itt vidéken a fibernet lenne a százéves, rommá ázott, toldott-foldott koax hálózatukkal.

    Mobilnet meg egy vagyon. Utálom az egészet... :O

    Ja, 8 megabit, de 800m-re vagyok a központtól, és fasza a vonal (mindez az ő mérésük szerint), úgyhogy a csomag lejjebb vételével még nem próbálkoztak be.

    Pfff, megint leszakadtam, még jó, hogy Opera elmenti a hozzászólást, és vissza tudtam lépni a hibalapról.

    Na, bejelentettem au üfsz-en hibára.

    A mai szakadásaim eddig:

    2009-08-16 09:50
    2009-08-16 09:40
    2009-08-16 09:22
    2009-08-16 09:05
    2009-08-16 08:47
    2009-08-16 08:32
    2009-08-16 08:30

    Mire elkezdenék CS:S-ozni, már ki is dob a rendszer. :W

    Ja, még egy utolsó: megnéztem a fibernet honlapján, az online megrendelő szerint nálam semmiféle csomag nem rendelhető, sem tv, sem internet. Megalol, igaz, hogy kisváros, de a kellős közepén lakok, és itt kábeles monopóliuma van a Fibernetnek, rajta kívül csak műholdas és iptv-k vannak. De ezek szerint ha nincs a lakásban bent a kábel, akkor már nem is rendelhető semmi. Ez a 21. századi vidéki valóság. Isten hozott, fiber-to-the-home.

    Na jó, utolsó utáni: mindezért fizetek havonta 8,5e Ft-ot, barátom most költözött BP-re, és rögtön rendelt is egy 20/10-es digis kábeles csomagot 2500 pénzért. Azért ezt, mert ez a legkisebb rendelhető csomag. [ ide vajon most milyen szmájli illene? ]

    p

    [ Szerkesztve ]

    I talked to that computer at great length and explained my view of the Universe to it and then... it commited suicide.

Új hozzászólás Aktív témák