Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • havri1

    félisten

    válasz senki66 #78396 üzenetére

    Izbégen már jönnek bekötni 31-én, Püspökmajori ltp-en még nincs átadva.

    havri

  • HoTaZo

    őstag

    válasz senki66 #78396 üzenetére

    Nekem tavaly novemberben jelezte a tv-m, hogy hamarosan lejár a hűségszerződésem. Nosza- mondtam magamnak-, fel is hívtam őket, mindent hagytam ugyanúgy, mint eddig csak meghosszabbítottam. Következő számlán (összesített: iptv, hbo, internet, telefon), amit kaptam magasabb lett az összeg. Eleinte a TV2-RTL sarcra gondoltam, de ahogy megnéztem a részleteket (miután elküldtem az utalást), akkor láttam, hogy voltak kedvezmények, melyek nem úgy jöttek, meg valami még nem stimmelt. Írtam sebtiben a számlázásnak egy a honlapjukról küldhető levelet, részletezve mindent. Mivel a honlapon az volt írva, hogy három napon belül válaszolnak, a negyedik nap felhívtam őket. Telefonos ügyintéző, röpke időkérés - gondolom felettessel való megbeszélés - után, közölte, hogy pár nappal túlléptem a hűségidő határt. Furcsálltam (a tv jelzése miatt), de nem voltam biztos a dolgomban, hogy vitatkozni tudjak, így ráhagytam (kb 2000-rel lett több a számla). Erre a következő nap jött egy levél - postán keresztül, papír -, melyben elnézést kértek a túlszámlázásért és jóváírtak 5000Ft-ot. Amit szépen le is vontak a soron következő számlából.

    Ezzel csak arra akartam utalni, hogy a telefonosok sincsenek ám a toppon (feletteseik se), továbbá a pénzt érintő kérdést reklamációt érdemes a számlázással egyeztetni. Na meg, lehet hogy nem mindig olyan gyatra az oldaluk, legalább is novemberben még nem volt, mint ahogy gondoljuk.

    Si jeunesse savait, si vieillesse pouvait.

Új hozzászólás Aktív témák