Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • degec

    senior tag

    válasz DJ. Ru$y #77580 üzenetére

    tplink 1043 nd ruterem van v 3.0 ás..és a sima ontom hg8245H :R :R

    [ Szerkesztve ]

  • degec

    senior tag

    válasz DJ. Ru$y #77580 üzenetére

    leírom precízen hogy szeretném és TE megszakérted..ha megkérlek szépen..mert én nem tudok szaknyelven hibátlanul fogalmazni..és nem akarok kérdésre kérdéssel felelni meg nem értek hozzá nagyon..
    Szóval van egy db optikai vezetékem :) T től :) ONTom tipusa HG8245H, az ont csak átadja a teljes cuccot a ruternek és mindent a ruter csinál üzemmódban van. :D
    A ruterből egy szál madzag lóg ki és az megy bele egy:
    http://www.tp-link.com/hu/products/details/cat-18_TL-PA8010P-KIT.html
    powerline eszközbe, ami feladja a jelet az áramhálózatra és további 3 gép ugyanilyen kütyükkel leszedegetik szépen a netet,
    Elgondolás: szeretnék üzleti iptv-t rendelni de a házban irodában..most volt festés és elfelejtettünk koax helyett lant behúzni hiszen 550 megabit van konektoron atom stabilan miért kéne nekünk lan :D én hibám.. :)
    Szóval mivel és hogy lehet megoldani a tv-t 2 helyre ugyanígy kizárólag powerlineon, és ha lehet egy jel feladó készülék legyen csak..(van több portos powerline is:http://www.tp-link.com/hu/products/details/cat-18_TL-PA9020P-KIT.html gondoltam én..) a rúterben megtalálható az iptv menü alatt az egyik funkció amit kértél. de a másik nem.igmp proxy van másik nincs..nem látok ilyet..
    Hogy ne kelljen irogatni haccor..az eszközvásálrás nem gond tehát anyagi oldala legyen mondjuk mindegy, nem baj ha drága is, csak legyen meg jó legyen és ne kelljen fúrni vezózni. ha új új ruter kell legyen, ha új powerline kell legyen..(állítólag üzleti tvhez ezt is biztosítja T ha kérem és dlinket.., kiderítés alatt van)
    Ha lehet TPlink márkát favorizálnám, megszoktam szeretem bevált, de ha nem tudja nincs akkor más..
    NAGYON KÖSZÖNÖM SZÉPEN ELŐRE IS !!! :R

Új hozzászólás Aktív témák