Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJ. Ru$y

    félisten

    válasz #65388800 #66118 üzenetére

    A modemig az ő dolguk, ellenben van olyan "opció", hogy régebbi előfizetésnél kifizették az ügyfelek a modemet, ilyenkor sajnos neked kell megvenned a másikat. Én is ilyenben voltam egészen a VDSL2-ig, mondta az ügyfélszolgálatos, hogy sajnos ez olyan konstrukció, hogy anno mi ezt "megvettük" (ingyen adták, mert hűséget írtunk alá, de nem az ő tulajdonuk), így szépen kerestem az újabbnál újabb D-Link modemeket, van itthon 4-5 db fekete, meg 8-10 szürke... 500-600 Ft-os áron vettem mindet, fel voltam készülve. Mióta VDSL2 van, azt kiküldték "szereld magadban", az már az ő eszközük, és csak "rám van bízva".

    ANDROID???
    Köszönjük a hasznos információkat, ezzel előrébb mozdítottad a fórumot.

    Atomantiii
    Hát, ha a riasztó miatt már nem kell az analóg net szempontjából én VDSL2 mellett döntenék, ha hoz bárminemű sebességbeli javulást és tudsz másik csomagot kérni. Lehet eddig mondjuk 15 Mb-re nem adták ki a 20-ast, ezért van 10-es csomagod, ellenben, ha VDSL2-n már elérhető 20-21 Mb, arra kiadnák neked a 20 Mb-es csomagot és lenne 18-19 Mb-ed, ha nem tud több sebességet, akkor nem tudom megéri-e váltani technológiát, erről dchard tud nyilatkozni, ha erre jár.

    [ Szerkesztve ]

    Szakmai kérdésekre privátban nem válaszolok! Használd a fórumot! | R.I.P PH!TV!

Új hozzászólás Aktív témák