Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DaveJr

    őstag

    válasz kabelmania27 #37300 üzenetére

    Igen tudom. ADSL-el is volt már gondom. Akkor a T-Komnál. De ott a folyamatos sávszél emelés miatt már nem bírta a legkisebb csomagot se a telefon vonal. Hűség idő miatt írni kellett egy levelet a T-komnak hogy engedélyezzék a kábelre váltást, de az ügyfélszolgálatosok mindent megadtak, vizsgálati számot, bejelentés számát. 2 nap múlva hívtak is hogy akkor melyik kábelnetet szeretném és mikor jöhetnek bekötni. Szóval szerintem ez a normális hozzáállás egy ilyen helyzetben.

    Többször volt már dolgom a T-kom-os és UPC-s ügyfélszolgálattal is. És T-kom eddig veri a UPC-t ilyen szempontból. Bármi volt 72 órán belül megcsinálták. Sőt volt hogy 24 órán belül.

    Én főleg ezért fogok váltani. UPC-nél fizetek, de ha problémám van nekem kell utána járni a megoldásnak és nekem kell megoldani. Ügyfélszolgálattól nem várhatok semmit.

    Nem veszem lebeszélésnek....és én se uszítok senkit egyek ellen se. Csak leírtam a tapasztalatokat. Sokan hurrogtak már le, hogy náluk a UPC jobb eddig mint a T-kom. Kinek mivel van szerencséje.

    #37302 kabelmania27: Kábelnetre váltok. TV és net lesz. Telefon nincs is bekötve. De már 2 korábbi lakhelyemen is kábelnet volt és azzal nem volt gondom. Szóval ezek miatt is inkább kábel.
    Sőt még Digi-t is belehetne kötni. Felettünk lévőknél az van. nálam UPC, szembeszomszéd meg T-komos:)

    [ Szerkesztve ]

    Isten és a programozók versenyt futnak egymással. A programozók egyre hülyebiztosabb programokat készítenek, Isten pedig egyre hülyébb embereket.

Új hozzászólás Aktív témák