Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • villamos

    őstag

    válasz headhunter #16646 üzenetére

    Ez viszont tényleg kicseszés, nemcsak az ügyféllel, hanem magukkal is. A logika ismételt diadala, mert nem muszáj a helyi hálózat állapotától függően csomagokat kínálni, nem. Nem baj, ha nekik nem kell az ügyfél... :U

    16648 FireShadow:
    A szerelő butaságot beszél. Megszűnni nem fog, viszont szolgáltatáskimaradással számolni kell, ennek időtartama egy hét is lehet, ami azt jelenti, hogy se net, de telefon.
    Arra viszont számítani kell, hogy a sebesség csökkenhet a korábbi analóghoz képest, mert előfordulhat, hogy egy másik rosszabb minőségű érpárra teszik át. Én legalábbis így jártam, amikor a voip -ról visszaváltottam analógra.

    16647 kisfer:
    Ha másik szobában van a net, és a telefon, akkor a szaki meg fogja oldani. Esetleg meg lehetne fontolni egy vezeték-nélküli készülék beszerzését, így abba a szobába kell vinni a vonalat, ahol a modem lesz, és a telefon adórésze ott lesz mellette, illetve valahol a szoba egyik félreeső sarkában. A vevő meg értelemszerűen ott, ahol éppen szükség van rá.

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Új hozzászólás Aktív témák