Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Capella

    senior tag

    válasz Lauda #150528 üzenetére

    Hogy mi lesz, majd kiderül. Valószínűleg azért tűnt fel korábban, hogy előttem nincs kötésdoboz, mert másutt mindegyik oszlopnál láttam. És tényleg, tegnap láttam egy másik utca igen hosszú szakaszán, hogy bizony mindegyik oszlopon van kötésdoboz a házak előtt. Sőt itt egy szakaszon az út másik oldalán is vannak villanyoszlopok és telefonpóznák, és azokon is kötésdobozok, ha ott nem is mindegyiken.
    Szóval valamiért nálunk nagyon megszórták a területet dobozokkal. Ha más tapasztalat szerint elég volna 3-4 oszloponként doboz, és oszloponként így 3-4 bekötőkábel is futhat rajtuk.
    Itt nálunk úgy tűnik nem futhat, vagy nem így akarják megoldani.
    Oké, erre mondtam, hogy akkor tetszettek volna minden oszlopra dobozt rakni. De ez csak részlegesen sikerült.
    Még az lehetne, hogy csinálok egy felderítést, hogy van-e már olyan bekötés, ahol nem volt doboz, és ott hogy van megoldva.
    Olyat láttam tegnap kutyasétáltatás közben, ahol merőlegesen és összeérve futott át az optika a kábeltévés(?) gerinc fölött úgy, hogy az középen kicsit megemelte az opikát. :U :P
    Elég az elején vagyunk még, sok bekötés eleve nincs, meg sok értelme sincs az erre fordított energiának, megoldást valószínűleg nem hozna, hacsak nem látnék olyat, hogy oszlopok közt is húzták a bekötőt.
    Egyelőre várom a dobozszerelést, az talán meglátom hamarabb egy hétvégén, ha meglesz.

    A Telekom időpont egyeztetés azóta többször hívott a műszaki akadály rögzítés ellenére. Előbb egy hölgy ajánlotta ismét a 26-i szerelést, akinek elmondtam direkt újra a sztorit, és megjegyzésben rögzítette, hogy majd a szerelő intézkedik. De nem látják ;) , mert volt még ezután egy nem fogadott hívás is tőlük. Majd jött egy SMS, hogy nem tudtak teljesíteni, és majd később.

Új hozzászólás Aktív témák