Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Kekmen

    senior tag

    válasz Atomantiii #131602 üzenetére

    Sziasztok!

    Áprilisban bekerültek a fehér kötődobozok a lépcsőházunkba. Augusztusban átadták a területet, azóta az összes címen elérhető a lakótelepen az optika, csak abban a házban nem ahol én lakom. Már 5-6 alkalommal hívtam a 1414-et, ígértek címrendezést és hogy a műszakiaknak továbbítják a dolgot. Soha, semmi nem történt. Sem az ígért visszahívás, sem a probléma javítása. Felvettem itt is kopával a kapcsolatot, de ő is csak annyit látott, hogy nem aktívak a dobozok. A közös képviselő is próbált intézni valamit, kb annyi sikerrel mint jómagam. Próbálok türelmes lenni, eddig megoldottam a netet egy kedves szomszédom által (Telekom VDSL van neki), de most úgy tűnik az a megoldás nem lesz életképes a jövőben (másik albérlő jön). A címemen elérhető a Net Plusz 30 Mbit díjcsomag. Mi történik akkor ha ezt rendelem meg? Kötnek még egyáltalán rezet, főleg úgy, hogy ott az optika csak b@sznak aktiválni? Ha bekötnék, később van lehetőség technológia váltásra?

    "Orlando day dawning, One more Sunday morning, If this is heaven, I'm not afraid of hell."

Új hozzászólás Aktív témák