Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #46824192

    törölt tag

    válasz Kaba #129869 üzenetére

    A helyzet az , hogy ezt megint nem sikerült megoldaniuk.

    Törölték a rendelésem , de persze úgy hogy egy árva sms-t nem küldnek róla és fel sem hívtak ,én meg váromhatom a csodát.
    Totál szétesett az egész megrendelés , ugyanis a weboldal jelenlegi állás szerint egy kalap sz.r.

    Igénybevettem a :
    [kép] [kép]

    kedvezményt otthonira , erre hűség alatt vállthatok bármikor a határozat szerint , hűség megtartással. Én kiválasztottam két évet , a készülék kedvezmény miatt. A kalkulációban szerepel , hogy kötbérem keletkezett , amit a rendszer levont a kedvezményből.

    Összességében választottam két drágább mobil csomagot és az akciós otthonit. Ebből megvalósult a drágább mobil az olcsóbb otthonit és az akciók készüléket valaki egy az egyben kukázta és erről nem szólnak. Magyarul senkit nem érdekel , hogy a kalkulált 22400ft helyett így havonta már majdnem 30000ft -nál tartunk. Persze kérdésre a mekegés-makogás az megy , és hát lehet rossz a weboldal , meg ez csak egy igényleadás nem végleges meg stb... Persze arra volt eszük hogy a bejövő pénz azonnal meglegyen , a kedvezmények elérhetetlenségéről meg minek is szólni egy szót is . Hagy fizessek akár csak pár napig is sokkal többet. Szóval most fogalmam nincs mit a f... kellene tennem. Ha hivatalos panaszt írok abból hete múlva lesz valami és nem tudni milyen eredménnyel. Az igényelt szolgáltatások viszont kellenének , persze a két év vállalása mellett a készülék kedvezmény is.

    Rohadtul ideges vagyok , hogy megint nem lehet valamit flottul megoldani , miért nem tud valami úgy megtörténni , ahogy a weboldalom végigviszem és amiről részletes pdf-et kapok pár óra elteltével , részletes leírással , kalkulációval, stb..

    Szétvég az ideg , hogy megint óráim elmennek a semmire és napok telnek el a fölösleges várakozással.

    És még valaki a napokban itt azzal dobálózott , hogy ez a webshop dobogós helyen áll az országban. Az a webshop ahonnan a termék nem érkezik meg , és erről a vevőt nem szükséges értesíteni ?? Vicc

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák