Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • malor

    aktív tag

    válasz malor #107962 üzenetére

    Nagyon érdekes dolgot vettem észre a HGW vonalértékeiben:

    - Október 17-én még ez volt
    - Október 18-án este vettem észre, hogy valami történik
    - Október 20-án már teljesen biztos voltam benne, hogy változás van
    - Október 21-én

    Mint ahogy azt korábban írtam, folyamatban van egy csomagváltás. Telefonos ügyfélszolgálat szerint még semmi sem történt, nincs semmi sem lezárva, aktiválva. Az online felületen és a Telekom appban is minden a régi, mintha misem történt volna.

    Ehhez képest már az új iptv csomag fizikailag aktív az igénylés napjától (október 16), amire a telefonos ügyfélszolgálat semmit sem tudott mondani, hogy miért van így. Mondjuk úgy, hogy meglepődtek, mert ők nem látják, hogy így lenne. Elvileg mindennek a régi díjcsomagok szerint kellene működni.

    A vonalértékeken is látszik, hogy valami folyik a háttérben péntek óta (október 18). Az ok, hogy nőtt a sávszél le/fel, de a Noise Margin bezuhant. Letöltésnél már láttam 4-5 dB közötti értéket is (közelebb a 4-hez), amiről ha jól tudom, akkor 6 dB alatt, nem túl "egészséges". Most is, ahogy írok, ránéztem, és láttam 4.3 dB értéket. Szóval még ingadozik is.

    Nem tudom, hogy érdemes-e aggódnom, vagy csak várjak türelmesen, mert végülis minden működik egyelőre.

Új hozzászólás Aktív témák