Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • válasz KicsiUbul #7916 üzenetére

    Tehát valójában a vonalon nagy a sebesség de én csak az 5megát látom net formájában a tv-be meg h folyamatos az adás no problem? Igazából nálunk ami fenn áll esténként legrosszabb esetben az 2 helyen tv és 2 helyen net egyszerre, azt már megszoktam h a netem lassul a lentiek miatt de azt már nem nyelném le ha a tv miatt a rendelt net sebesség még esne, tudod ha 5 mega akkor ennyi is legyen. :R
    Folytatom, képet valaki tudna arról az egységről küldeni amit ide kihoznak? (Gondolom ha 2 tv van az + 1 egység és az ugyebár zseton) a lenti szinten a tv mellett van telefon vonal tőle 30 centire, nálam is van + a tv szintén tőle erős 30 centire van és routeren osztom a netet szét, én kábelen kapom lenti gép meg wifin, azaz mindkét tv mellett van telefon.
    Bezavar valamit az IP tv az eddigi olyan egyszerűen elérhető net csatlakozásomba? Megszoktam h gép megkapja a kábelt villog kettőt és megy a net, a router szépen elintézi a dologot. ADSL modemem el fog tűnni vagy marad? Tudom h nehéz meg sok kérdés.......
    Mégvalami, ha csak netet akarok emelni akkor él az 5900-as havidíj?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák