Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • prisz

    aktív tag

    válasz DJ. Ru$y #77900 üzenetére

    DJ. Ru$y
    Akkor utoljára. Senki sem mocskol semmit és senkit. Értem én az egyirányú elkötelezettséged, de a Telekom kb. 1,5 éve egységesítette a szolgáltatásait, ezáltal hivatalosan is MINDEN párhuzamosan működő technológiájú televízió előfizetéssel rendelkező ügyfeleknek azonos a szolgáltatás és a kedvezmény rendszer. Legyen az IPTV vagy Digitális Kábel TV. Való igaz, egyes technológiák nem élveznek prioritást, sőt nem támogatottak, esetleg már nem is rendelhetőek, de lehet itt "struccpolitikát" folytatni, akkor is léteznek. Az, hogy a Telekom milyen irányban fejleszt, jelenleg teljesen mindegy. Senkit, főleg az átlag felhasználót sem érdekli, hogy IPTV-n a .62-es firmware éppen "süketeknek és nagyothallóknak" készült, vagy a jelenleg .63-as "denevéreknek", csak az, hogy ezen technológián jelenleg hibás szolgáltatást nyújtanak amellett, hogy egy teljesen más alapokon nyugvó rendszer, még fejlesztés hiányában is makulátlanul működik. És ezen információk tudatában igen is mindenkinek jogában áll levonni a megfelelő konzekvenciát és (ahol persze van alternatív lehetőség) a számára megfelelő szolgáltatóval szerződni.
    Én is lezártnak tekintem a témát.

    prisz

Új hozzászólás Aktív témák