Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • DJMDJM

    tag

    válasz DJ. Ru$y #66455 üzenetére

    Sajnos mára már tovább bonyolódott a helyzet, mert tegnap este vmiért leállt a meglévő adsl szolgáltatásom és rengeteg telefon után most ott tartok, hogy nem tudják mi a gond, de ami keresztül ment a rendszeren, hogy ide a meglévő adsl mellé kötnek még egy vdsl-t az szerintük mégsem megvalósítható úgyhogy lehet ki sem jön holnap a szerelő. Mondom az marha jó, mert most semmilyen netem sincs, nézzen már utána, hogy történt-e már vmi módosítás esetleg az elindult folyamatnak köszönhetően és ezért nem megy a korábbi net sem, erre nem tudott válaszolni. Most verem a fejem a falba, nemhogy gyorsabb netem úgy néz ki nem lesz, hanem most semmilyen sincs. :(

    Ügyfél szolgálatos nem tudott válaszolni rá, hogy miért nem lehet a meglévő mellé kötni még egy szolgáltatást. Mondtam neki, húzzanak be még egy kábelt, mi az akadálya, ha csak ez a gond, de csak azt szajkózta, hogy nem lehet.

    Eddig abban bíztam, hogy a szerelővel majd sikerül megütni egy megfelelő hangot és az majd olajozottá teszi a dolgokat, de így már ez is bizonytalan.

    Tudna nekem egy kedves fórumtárs segíteni abban, hogy milyen lehetőségeim lennének és ezt hogyan is tudnám keresztül vinni, sajnos jelenleg ott tartok, hogy semmilyen netem nincs, a meglévő adsl-m tegnap este fél kilenckor leszakadt, nagy nehezen, hosszú percek után visszatárcsázott, de semmilyen forgalom nem megy rajta. :(

Új hozzászólás Aktív témák