Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • villamos

    őstag

    Sziasztok!
    A minap történhetett egy szoftvercsere, a HG8245 -ös típusú HGW -m ben. Tegnapelőtt még működött, ma azonban semmilyen formában nem tudom életre lehelni a hálózatomat.
    Ha közvetlenül kapcsolódok az eszközhöz, abban az esetben működik. Most beállítottam, hogy a HGW szórja a wifit, ami megy is, csakhogy nekem router kellene a normális jelerősséghez. Ráadásul tűzfalként is funkcionált az eszköz, így most az sincs.
    Ha ráeresztem a windows hálózati hibaelhárítóját, arra panaszkodik, hogy nem találja a DNS kiszolgálót, ha a routeren keresztül csatlakozom. Ennek a HGW másodlagos DNS kiszolgálója volt megadva valahol a routerben, csak nem tudom hogy hol... :(
    Mindenesetre azt észleltem, hogy le lett tiltva a másodlagos DNS a HGW -ben. Ezt ugyan engedélyeztem, de továbbra sem látja...
    A legfurcsább az, hogy mindeközben telefonnal, a routeren keresztül wifin tudok csatlakozni... :F
    Mindegy, megpróbálom a router topikjában megérdeklődni, hogy mit kellene csinálni, hogy működjön ez a vacak.

    [ Szerkesztve ]

    Szép álmokat csillagom! És amíg te csicsikálsz, én hozok neked egy... LÁNGSZÓRÓT TAKAROGGYÁ!

Új hozzászólás Aktív témák