Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • abteam2008

    tag

    Sziasztok! Tegnap megkaptam az 5670-et, be is üzemeltem, hívtam a 80-as számot, be is állítottak elvileg mindent az előfizetésemre. Azt mondta az ügyintéző, hogy várni kell, míg a Telekom háttérrendszerében is átfutnak ezek az információk. Esti letöltés 50 mbit le, 60 mbit fel. Ezt be tudtam annak, amit az ügyintéző mondott. Ma reggel mérek. ugyanaz az eredmény. Áramtalanítás után szintén. Telekomnak írok Messengeren, rögzítik a hibát. Ma dél és 13 óra között kijött egy szerelő, én dolgoztam, csak a feleségem volt otthon. Valamit csinált, elvileg a Telekomnál volt a hiba. Mielőtt elment, mért sebességet a laptopján, kábelen keresztül megvolt a 960 mbit le / 900 mbit feltöltés. Wifi-n keresztül is hozta neki az 500 mbit körüli letöltési értéket. Hívott utána a feleségem, hogy elment a szerelő, meg van javítva az internet. Nagy örömmel jövök haza, hogy végre lehet majd normálisan használni a netet, erre kíváncsiságból mérek Wifin, az ONT-től fél méterre, letöltés 120 mbit / feltölsét 90. Összedugom kábellel a laptopot, Speedtest CLI-t próbálom, hozza a 900 feletti értékeket le és feltöltésre is. Azonban Wifi-n keresztül borzasztóan lassú. Ötlet, hogy mi lehet a gond? Laptopom egy Lenovo Ideapad Y700-15ACZ típusú

    Szerk.: Mobiltelefonon mérve Speedtest appal 307 mbit le / 296 mbit fel, ami korrekt is Wifin keresztül.

    Xbox Series X

Új hozzászólás Aktív témák