Keresés

Hirdetés

Aktív témák

  • Tibiajax

    nagyúr

    válasz petne #1772 üzenetére

    Igen, a müködéshez, de nem a képminőséghez.. =látható-tömörítés mentesség
    Az a baj, h szakmabeli szemmel néztem, h ez sajnos ott a tpontban nem a samu lcd-hibája volt. Nem mosottságról, kontrasztalanságról vagy életlenségről volt szó sajna, hanem az mpeg-tömörítésböl származó tipikus interneten tévézés-filing. Nem csodálkoztam, mert ezt lehetett várni, ha kicsi a sávszél. Reméltem, vmi gigszer van talán és amiatt ilyen. (persze, azért eléggé lehangoló volt így is) Ezért, amikor visszaértem melóhelyre, felhívtam az alvállalkozó szerelő bácsit, és csak egy kérdés tettem fel neki: amit a tpont-üzletben látok iptv-demonstárciós képet, azt fogom látni én is otthon (szintén budafoki ut) avagy ennél jobbra számíthatok majd azért mindenképp? A válasza azt volt, h igen, ugyanazt fogom látni. Ez van, sajnos, minél távolabb esünk a központtól, annál jobban esik a sávszél, és 8megánál ez a garantált képminőség..
    Namost, én nem szeretnék senkit itt elrettenteni az iptv-től, de a tegnapi napom erről szólt, és ezért írtam ide is be elsősorban Neked, h lássam, mit gonolsz erről az egészről.

Aktív témák