Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • YoungOld

    tag

    válasz Cika #2602 üzenetére

    Ugyanilyen ups-em van nekem is, kb. 6 éves. Épp a héten vettem bele új aksikat (Yellowstone márka, 2db 7Ah, 12V). És szinte ugyanez a problémám nekem is, mint neked. 6 év alatt nyilván elhasználódott az eredeti APC aksi, ezért nem is csodáltam, hogy gyakran rinyált miatta (tesztelés után vinnyog, majd a vinnyogás abbamarad, de a jobb oldali led-sor ledjei egyszerre villognak - ha a terhelés megszűnik, vagy lecsökken, akkor nem villog tovább). Szóval vettem az új aksikat, feltettem a 8-as PowerChute Business Editiont, és itt látom, hogy az aksik beüzemelésétől fogva 37-40% közötti az UPS Load (1, max 2 perc a Runtime Remaining). Eltelt másfél nap, és ez az érték nem változik, csak ingadozik ezen határon belül. Azt hittem, hogy szép lassan feltölti majd 100%-ra. A teszt utáni nyervákolása most is ugyanolyan, mint az előző aksival. Most én vagyok a hülye, vagy valahogy ezt formázni kellett volna, vagy nem lett volna szabad kapásból terhelni? Elrontottam valamit, vagy esetleg az ups elektronikája jelent rosszul? Sajnos pécsi vagyok, és nem tudom, hogy itt kihez lehetne elvinni, aki ért is hozzá:(

    Nincs aláírásom. Majd kitalálok valamit. Nem kell elsietni...

Új hozzászólás Aktív témák