Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zseko

    veterán

    válasz niof #44 üzenetére

    Nem hibátlan az én tévém sem egyébként, legfőképp az appok mennyisége nagyon szűk. Nincs se HBO MAX, se SkyShowtime többek között például. Havernak van egy LG C1-es oled, gondolkoztam rajta, azon van minden app ami nekem kellene, annyit viszont szerintem nem ér az a tévé mint amennyivel többe került volna. Egyébként is van egy FireTV 4K Max kütyüm, így eleve mint megjelenítőt akartam egy tévét, tehát az appok hiánya marginális dolog, és a képminőségét meg imádom.
    Én annak nem tudom idejét hogy mikor néztem utoljára tévét, tévéadást :) Kb. 2008-tól már biztosan két monitorom volt, azóta biztosan nem volt tévém tavalyig nyárig. De tévéadást azóta sem nézek és ezután sem tervezek, be sincs kötve, csak streaming megy.
    Amit vettem tévé az 55", felfért volna a 65" is, és így egy év használat után úgy vélem, ahhoz a távolsághoz ahonnan nézem, talán jobb méret is lett volna. De ez is marha jó már így is, az eddigi, monitoros filmezéshez képest pedig ég és föld a különbség. [kép]
    Egy pár hónapra kölcsönkapott alap 720p-s projektor hozta meg a kedvet, gondolkoztam olyanban is, de egyrészt marha sokat fogyaszt tévéhez képest, másrészt rohadt meleget csinált a szobában, nyáron kifejezetten élmény volt :) Halk se volt, na meg sötét kell neki, így inkább tévét vettem.
    Ez a lézer tévé viszont érdekes így elsőre, csak az ára húzós, ahogy írod.

    HR24.hu

Új hozzászólás Aktív témák