Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sedo

    tag

    válasz forras2 #11117 üzenetére

    Hát szerintem ahhoz, hogy a mai játékok élvezhető minőségben fussanak kell alsó hangon ennyi, amennyit írtál, és akkor használt alkatrészekkel számolunk. A táp például kimaradt, pedig abból is egy értelmesebb amit már mernék használni 10k körül indul (újonnan meg 15), a gépház meg lehet kb mindegy, de én azért nem feltétlenül tenném akármibe a 100k fölötti konfigot (nem csak esztétikai, hanem főleg hűtési de akár akusztikai szempontokat is figyelembe véve). És persze akkor a perifériák, klavó meg egér, esetleg hangcucc, persze nem feltétlenül nagy tétel (azért az értelmesebb itt is jó drága) meg esetleg 1-2 házventi, sok kicsi sokra megy, de akkor már minimum egy full hd, lehetőleg ips monitor, az sem sok, de mondjuk 30-35k-nál kezdődik.
    Én egyébként amd-t akkor vennék, ha APU-t szeretnék használni, hozzá lehetőleg marha gyors memória és akkor nem kell külön vga, viszont ezzel érdemes megvárni a kavierit. Ha másért nem max azért, hogy a korábbi architektúrák árát lenyomja. Persze az APU-val még a mai játékok is kompromisszumokkal játszhatóak, nem hogy majd amik 1-2 év múlva jönnek. Viszont 1-2 éves játékokra, meg a maiakat kicsit visszafogva jó választás lehet, akár egy a10-5800k is.

Új hozzászólás Aktív témák