Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz totya694 #68683 üzenetére

    Az egy dolog, hogy maga a kamera felvétele manipulálható, vagy sem, illetve manipulált-e vagy sem, ha megvan, milyen színű, típusú a másik kocsi, az már szempont, onnantól akár egy benzinkúti kamera képéről is kiderülhet a maradék infó, sőt, ha egy jó kárszakértő összenézi a két autót, akárcsak a sérülésekről készült fényképek alapján is, szinte 100%-ra meg tudja mondani, hogy a két autó érintkezett-e valóban, és ki volt a hunyó. A te esetedben még nincs szó arról, hogy a másik tulaj egyáltalán észrevette, mit csinált, de egy kamera erre is megoldás lett volna. De pl erre is jó a technika: [link] én épp jövő héten veszem ár az őj memóriakártyákat, a 16-osra 2.5 óra, a 32-este meg 5 óra műsor fér fel.

    Szóval egy ilyen kamera nem a hágai törvényszék elé kell koronatanúnak, legyen egy megfelelő támpont, amely egy vitás kérdésben ,int megdönthetetlen bizonyíték, a használója állítását támasztja alá. Volt pár éve, mikor még az autós topicra is jutott időm, ott többször hangoztattam, hogy ilyen kamerát használok, és elégedett vagyok már azzal a tudattal is, hogy ha baj van, nem kell magyarázkodni. Többen kiröhögtek, hogy akkor innentől tuti, hogy a google autójával járok, meg hasonló magasröptű gondolatok, míg egy jó fél évvel később az egyik hangemberrel megtörtént valami, ami nem kellett volna, egy falu szélén egy Yarissal mentek, rossz felé fordultak, és meg akartak fordulni az úton. A barátnője vezetett, lehúzódott az út szélére, körülnézett, és ahogy elkezdett fordulni, olyan sikeresen hozta össze, hogy egy opel oldalba verte őket. Persze rendőrt hívtak, a rendőr azt mondta a helyszínelés során, hogy, ők a hibásak, és a saját kárukat zsebből fizetik,az opelos kárát a biztosítójuk, és még kaptam valami 20-30 ezernyi büntit is. A srácnak akkor esett le, mi van, amikor a törmelék söprögetése során látta a rendőrt nevetgélni a másik autóssal, mint utóbb nyilvánvaló lett, ismerték egymást, mindkettő a közeli faluban lakik, ők meg csak arra jártak. A története végére még odabiggyesztette, hogy megy, vesz egy kamerát... Ennyi.

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák