Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • fero02

    veterán

    válasz DarkByte #60612 üzenetére

    Ami nálam a pálmát vitte és földhözbaszott, hogy a gyártó által felajánlott szoftver frissítésben (amit én marha meg is csináltam, mert nem néztem utána, mielőtt engedélyeztem) nem volt csak Kínai és Angol nyelv. :O :W

    A többi bagatel ehhez képest. Pl bill zár feloldásához power gomb nyomása után továbbra is fekete képernyő, nem reagál semmit. Ismételt megnyomás után a zárás klattyanó hangja megvolt, de még mindig fekete a képernyő. Ennek úgy 3-4 nekifutás kellett, ha olyanja volt. Aztán voltak laggok képernyő oldalak váltása között ( azt hiszem 4 oldal volt és kb 15 ikon), telefonkönyv random alkalmanként kurva lassan töltött be (volt sim-en, azután telefonon és gmail-be szinkoonizálva is). Telepített alkalmazás ikonja eltűnt minden szó nélkül. Kamera nem mindig váltott át fényképezőről kamerára. Gyári böngésző néha rettenetesen belassult, holott sávszél jó volt, és a szokásos törlendő dolgok kukázva voltak rendszeresen.
    A fentről lehúzható panelben nem mindig jelenítette meg a kapcsolókat. Volt, hogy többször kellett le és fel nyitni, mire behozta...

    Hirtelen ennyi ugrik be.

Új hozzászólás Aktív témák