Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz Agyasima #57905 üzenetére

    Tértivevényes ajánlott levél, ha nem tudsz bemenni, amúgy meg évforduló előtt legalább 30 nappal (naptári nap, tehát minimum 35-36 nappal előtte is bemehetsz) a személyesen bevitt levél másolatát lepecsételve, dátumozva átvetetni velük. Ez utóbbit általában tudják, csak ne hagyd, hogy azt mondják, nincs semmi pecsétes másolat, meg ilyenek.

    Van tapasztalatom, köbével soha többé, két autónál is megvicceltek, hogy nem küldték a csekket, kérésre sem, majd maguktól felmondták, erre a vonatkozó törvényt a pesti központban a hölgyike orra alá dugva 10 perc múlva reaktiválva lett a szerződés. Netrisk soha többé, átverős hazug csapat, azt hazudták, hogy mivel megszűnt a biztosításom, fizessem a 35 ezres fedezetlenségi díjat a 25 ezres éves díj mellé, (ez az egyik köbés sztori volt) mikor megírtuk, hogy azt a paragrafust kellett volna végigolvasni, amire ők maguk hivatkoztak, a második felében le van írva, ha a biztosítónak lenne tértivevénye, hogy engem értesített volna, akkor lenne igaz, vagyis ha a bizti nem tudja igazolni, hogy figyelmeztetett, akkor az eredeti szerződéses állapotot kell visszaállítani. Márpedig nem tudták, mivel az ügyfélszolga hölgy elmondta, hogy sosem küldik úgy... Aegonnal soha többé, mikor bevittem a papírt, hogy dec 31-gyel szüntessük meg közös megegyezéssel a kötelezőt, mert ha olyan árak lesznek másoknál, váltanék, először értetlenkedett a nő, hogy ezt mégis hogy gondolom, csak évfordulóra lehet felmondani. Elmondtam, hogy ajdnem, tessék legközelebb felkészülni, neki is papírt dugtam az orra alá, abban meg oda volt írva amiért mentem. Erre azt mondja, hogy ja, tényleg, de felesleges átvennie, a biztosító úgyse megy bele. Persze, az lehet, de hogy még fél évnyi pénzt látnak tőlem ebben az életben, többet egy forintot sem, az biztos.. Ha már odamentem, kinyomtattam, talán lehetnék annyira fontos, hogy nem köcsögösködik, de másképp gondolta... Nyilvánvaló, hogy elutasították a közös felmondást, ezért következő nyáron, évfordulóra megszüntettem, aztán onnantól rőlük soha többé nem kell semmi.
    Maradnak a normálisak, innentől csak azok jöhetne szóba, akik Szegeden nyitva tartott, rendes ügyfélszolgálati irodával rendelkeznek, ezekből is pér marad ahol korretkek, K&H, Uniqa, Generali, Allianz, talán az én paramétereimre számolva az árakat, sorrendben is jól állnak. K&H az éves díj befizetése után automatikusan, kérés nélkül 2-3 napon belül küldi a zöldkártyát, minden papír, értesítés pontosan érkezik, tehát nekem sincs velük gondom, nekik sincs velem gondjuk. Ezek meg jól jártak velem, nekem még sosem kellett betétlapot kitölteni, igaz lehet, hogy holnap nem tudok egy Bugatti Veyron mögött megállni. :D

    49" monitor, nas, nvme ssd ház eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/rick4/keres.php?usrid=87025

Új hozzászólás Aktív témák