Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Rick4

    félisten

    válasz lugosi #18973 üzenetére

    Neharagudj, de süt a mondataidból az értetlenség...

    Nem haragszom, inkább jót nevetek azon amit írsz. A kettő összemosása vagy szándékos csúsztatás, vagy bődületes hozzá nem értés.

    És mi van akkor, ha csak leírtam mindkettő, mint két példát? Te nem érted, vagy megpróbálod szándékosan félremagyarázni. :DDD

    Ha kiindulópontnak tekintjük a havi 6000 l-es kapacitást

    Ezt tekintsd Te kiindulópontnak, én arról írtam, hogy van havi 6000 liter kapacitás, akkor eldöntheted mennyiért, és kinek adod oda. Vagy fesztiválon eladsz 350-ért, vagy odaadod a partnernek 160-ért. Ugye még 6000 liter sörről se beszélhetünk, mert nincsen lefőzve, azt fognak főzni amit kérnek. De nem kell megérteni, hogy ez nem az üzem teljes kapacitása, még abból se derengjen fel ez, hogy leírtam, kap a partner, kap a kocsma, és megy a fesztiválokra is. Még ha akarom, akkor se tudom úgy érteni, hogy az üzem teljes kapacitása a partneré, a kocsma meg üres, és igyanak fröccsöt......

    Lényegtelen mit látsz ki a dolgokból, szerintem ne erőltessük egymással a beszélgetést, jól megvagyok én akkor is, ha neked nem kell mindent még egyszer elmagyaráznom. A hozzászólásban direkt külön bekezdéssel csináltam, hogy érthető legyen, és erre jössz Te... :U

    [ Szerkesztve ]

    Samsung 49" monitorok eladók: https://hardverapro.hu/apro/samsung_49_32_9-es_monitor_elado_meg_2_honap_papir/friss.html

Új hozzászólás Aktív témák