Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chaser

    titán

    válasz Shadows #3710 üzenetére

    Ha bades akkor ki kell cserélniük...

    Volt ma pár érdekes emberke, de a legjobb egy cigányasszony volt, aki először valami rontást akart rólam levenni- gondolom jópézé:D-, aztán a kolleganő gépére gerjedt rá..Mikor már elmondtam neki töviiről-hegyire mindent amit tudnia kell a gépekről, többek között hiába is venné meg kolleganő gépét, nála akkor sem lenne otthon net, mert az szolgáltató függvénye, neki meg nincs előfizetése, még1x megkísérelte levetetni a rontást rólam, azt mondja:
    -Látom, hogy nagy boldogság előttt állsz..csakhát a rontás..
    Én:- Köszi ez már megvan.../mármint a boldogság:)/
    Ő: Látom én azt is /:D/ De a szemedben látok valami vöröset!
    Én: Jah, az lehet, ugyanis ma éjszaka se aludtam..
    Ő: Látom azt is!/:DDD/
    Aztán kiegyeztünk abban, hogy 1x még benéz, hátha meggondolom a rontás-levétel dolgot, ő meg lehet vesz egy gépet..bár ezt kétlem:)

    szerk: jah meg lehet lenulláztam a fénymásolót, egy picsa valami műanyag fénymásolható fóliát hozott be, kérdeztem fénymásoltatott-e már rá itt, persze hogy igen.. mondom egyet kipróbálok, a fele műanyag sz@r ráolvadt a hengerre:D :U egy részét már levakartam, mostmár nem mindig egy képet nyomtat ki:D csak a lap akadozik néha-néha..


    [Szerkesztve]

    _tejesen'® joálapotpan'™_-_Hamarosan a hiányból is hiány lesz...by Samus

  • ML320

    aktív tag

    válasz Shadows #3710 üzenetére

    Melyik nagyker? Már megint kezdem a morgásomat... A legtöbb javítja ugyanis ezeket. Aztán megint felküldjük. Megint visszajön. Aksi, felkerül, cserélik... :DDD

    Ember tervez, Isten perverz...

Új hozzászólás Aktív témák