Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    Most akkor végül is, az ismert hibákat figyelembe véve, egy gigabites hálózathoz, ahol wifis, csak 5Ghz-en kommunikáló kliensek vannak és a wifi hatótávja az egyik legfontosabb kérdés, tudjátok jó szívvel ajánlani a Syno 2600AC-t, vagy inkább egy Asus RT-AC88U legyen a befutó? :F

    Talán ez fura kérdés a Syno router topicban, de az itt olvasottak elbizonytalanítottak, hogy érdemes-e megvenni a Syno routerét. (a csökkent lansebességtől amit visszább olvastam itt, konkrétan égnek állt a hajam. :Y )

    Ami biztosan mellette szól, az az - Asus-hoz képest - jóval gyakoribb, rendszeres "FW" frissítés: tudom, hogy ebben jó a Synology, mert van egy NAS-om tőlük, de épp ez vezet az ellenponthoz is: NAS funkciókra nem igazán kellene nekem ez az eszköz, link aggregation-t meg nem tud.. így kb. csak a Wan-to-lan képesség és az 5Ghz-es wifi hatótáv és stabilitás a két meghatározó tényező a választásban.
    Kicsit az Asus felé húzok, mert korábban és most is Asus routerem volt/van, csak szeretnék valami kicsit jobbra cserélni.

    [ Szerkesztve ]

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

Új hozzászólás Aktív témák