Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz Elemental #51356 üzenetére

    Szerintem aki használja a keresőt ezekből max pro- kontra érveket lát ami alapján dönt esetleg neki mi lenne a legjobb.Legalábbis remélem!

    Szerintem se jobb sok mindenre a DS mint egy "szűz" TM vagy akár egy másik sok funkciójában jobb több komolyabb másik alternatív kliens. Persze megint árnyalja a helyzetet ha globálisan nézzük és esetleg más egyéb csatolt Synologys szolgáltatásnál látja valaki a kárát az alternatív megoldásnak.

    De sokszor sok minden csak a saját nézőpontunkból egyszerű és jó. Aminek az oka az, hogy tényleg így van vagy nem ismertünk jobbat.

    A Transmission Remote GUI -n nem kellet beállítani az elérését (IP + port) a NAS -nak ? Mert azért az nem korrekt ha nagyvonalúan átugrunk egy lépést ;)
    Nem mintha maga a GUI letöltése telepítése már önmagában ne lenne egy plusz dolog. Már maga a TM telepítése is egy plusz dolog Synology-n. Ahhoz képest egy szó/szám beírása egy input boxba nehogy már a világ vége legyen. Az meg, hogy utána, hogy adod a letöltött torrent fájlt hozzá megint olyan, dolog, hogy azért mert neked és másik kis millió embernek úgy könnyebb, hogy megnyitja a könyvtárat és rákattint kettőt addig a másik kis milliónak az a jó ha rányom a tallózásra és megnyitja.

    Valósan egyik sem jobb rosszabb csak a másik nézőpontból.

    Sokaknak így jobb lehet mások meg nem akarnak letölteni + beállítani + futtatni még egy dolgot minden eszközére amiről használná . Persze ez megint olyan dolog hogy kinek mi jön be.

    Én pld mint többször írtam csak fellépek a torrent oldalra és berakom a könyvjelzőkhöz amit szeretnék és kész. A guit max pár havonta megnyitom és rendet rakok nem nézegetem naponta . Nem töltögetem le a torrent fájlt hogy utána még a gépre lépve bohóckodjak a klienshez adásával és éppen ezért 0 igényem van a szép GUI -ra meg, hogy bármi össze legyen rendelve a torrent fájlokkal stb. De teljesen normális, hogy másnak meg ez teljesen bonyolult és érthetetlen, hogy nekem ez miért jó.

Új hozzászólás Aktív témák