Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • gyugyo79

    addikt

    válasz allein #31253 üzenetére

    Neked nem kell könyvjelző + kép alapján jól csináltad ! Annyi, hogy az N -n lehet könyvjelzőzni a torrenteket és tudsz saját könyvjelzőket létrehozni, amikor az oldalon rányomsz a könyvjelzőkhöz adásra akkor kiválasztható, hogy melyikhez adja a létrehozottakból. Minden egyes könyvjelzőnek saját egyedi RSS címe van, így az meg lehet adni a DS -ben csak ezeknél mivel én rakom az oldalon bele ami kell jók úgy hogy minden töltődjön ami benne van.
    Szóval nekem a képen jelölt összes töltése ki van választva, míg neked az nem jó mert letöltöd a komplett oldalt.

    De már elkezdett jobban érdekelni beállítottam én is a komplett oldalt is és működik a szűrrés is.
    Szóval ott piát a teljesnél nem raktam be , utána megnéztem meddig töltötte be az oldal RSS-ét mert ugye ott már nem fog szűrni ezért megvártam, hogy valami felkerüljön az oldalra amit a DS még nem frissített le.
    Amikor ez megtörtén szűrő hozzá adása: itt fogtam és a tesztnek kinézet nevének az elejét beírtam a találatok mezőbe : ezt akartam letölteni * (a teszthez kinézett torrent neve az oldalon: ezt akartam letölteni 2017 06 06 720p ) adtam neki egy nevet (teszt) meg kiválasztottam, hogy hova. Utána az rss -en nyomtam egy frissítést és és örültem mert teljesen jól működött elkezdte letölteni a ezt akartam letölteni 2017 06 06 720p

    Azt, hogy a * -al ugye elértem, hogy bármi lehet mögötte (szóval az a része működik ha kell) ,hogy hogy lehet precízebben szűkíteni annak utána kellene olvasni ...

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák