Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Menthirist

    veterán

    Kérdés... tegnap a 640+750+4TB vinyó mellé betettem a másik 4TB-s vinyót is a 418play-be. Mindig úgy jártam el, hogy megvártam amíg az expanzió végigmegy, és utána tettem be az újat. Szóval eltart egy ideig. Mindenesetre tegnap úgy állt, hogy 1.2TB-t lát (ugye a 640-es és 750-es a 4 TB-sre van expandálva ilyenkor, a 4 TB-s maradék része üres, legalábbis az SHR kalkulátor szerint), és azt írta, hogy ha beteszem a másik 4 TB-set, akkor látni fog kb 4,8-at. Mindegy, betettem, elkezdett arra is expandálni. Relatíve gyorsan meg is csinálta (kb egy óra lehetett), igen ám, de utána előről kezdte. És az még mindig tart, sőt 47%-nál jár, kb 6-7 óra munka után. Nem mondjátok hogy ez normális. Illetve a Video Stationt állandóan le kell lőnöm, mert eszméletlen módon eszi a vinyót mellette (folyamatosan 40-50 MB/sec-ekkel olvas a task managere szerint, pedig nincs több mint 800 giga video a cuccon). Tegnap amikor másoltam fel a videókat, akkor is le kellett lőni, mert iszonyatosan belassította a másolást (jó 20MB/sec-re lassította, míg ha kikapcsoltam, 100-al ment, ahogy a gigabites kapcsolattól elvárja az ember). Mi az istent csinál a video station? Az indexeléssel már rég végzett (azt írja amikor csinálja). Az esti 6 óra / ~50% expanse time-ot részben betehetjük a video station lassításának, de akkor is furán sokáig tart, mire megkapom az átkozott tárhelyemet.

    [ Szerkesztve ]

    Star Citizen FAQ http://starcitizen.hu/star-citizen-faq-az-ujaknak/ (Mielőtt kérdeznél)

Új hozzászólás Aktív témák