Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Mankó

    veterán

    válasz Patice #21814 üzenetére

    Feltöltést fixáltam 512 Kb-ban, peer per torrent maradt 50, max peer 200. A régi nason nagyobb stabil sebesség lett, ha 20/100-ra raktam a peer-eket, itt nem nagyon láttam különbséget. Annyi ha több film jön egyidejűleg, akkor átlag 14-18 között ugrál a sebesség, néha leugrik 10 körülre, de láttam már 21-en is.
    Ha így marad, az tökéletes.
    Hátha valakinek fontos, ha semmilyen letöltés, vagy seed nem fut, akkor 80-95 Mb-val olvas és 65-70 Mb-val ír egy 3 Tb-s Wd Red és az asztali 7200-es Samsung között.
    Proci 24% és ram 21% ekkor.
    Érdemes különben a belső memóriát felbővíteni 2 vagy 4 Gb-ra? Hol, mikor profitálhat ebből a NAS?

    Más: reggel ahogy öltöztem, akkor figyeltem fel, hogy áll a nas és a Status led villog. Gondolom ez lenne a hibernálási állapota. Hol lehet ennek értékeit beállítani, vagy nem érdekes, úgyis újra éled, ha kérés jön rá?

    Szerk.: elég gyorsan lejönnek a cuccok, csak kicsit idegesít, hogy nem stabil letöltési sebesség van, hanem össze vissza ugrál, miközben a proci 21%-nál feljebb még nem volt. Az is csak akkor ugrott fel annyira, amikor kisebb fájlokat másoltam a nas-ra.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák