Keresés

Hirdetés

  • Retro Kocka Kuckó 2024

    lo Megint eltelt egy esztendő, ezért mögyünk retrokockulni Vásárhelyre! Gyere velünk gyereknapon!

  • Egyre izgalmasabb a CMF Phone hátlapja

    ma Az új előzetes cserélhető hátlapot sejtet, de valószínűleg csak a dizájnon módosíthatunk, az akkumulátorhoz nem valószínű, hogy hozzáférünk.

Új hozzászólás Aktív témák

  • rajnamik

    csendes tag

    válasz csibor #22382 üzenetére

    De, ilyesmit keresek, csak ennek pont nem tetszik a kivitelezése. Egy hatalmas fémtokba egy picike kijelző. Fordítva jobban tetszene. :K

    Mindenesetre köszönöm, hogy szóba állsz velem. :R Nagyon úgy tűnt, hogy magammal beszélgetek már egy ideje a fejlettebb órákról. Pedig nem valami kivitelezhetetlen elvárásokat fogalmaztam meg. Mégis úgy tűnik, hogy amit szívesen megvennék, az már nincs is forgalomban. Egy régi vicc jut az eszembe, még a cicializmus idejéből, a banánnal. "Még nincs, még mindig nincs, óóóó-már rég elfogyott." Én nem értem miért van ez így. Én el tudnék képzelni olyan karórát is, ami a mai rádiótelefonok fejlettségi szintjét hozná. De ilyesmi egyáltalán nincsen. A legfejlettebbnek jelenleg ez tekintehető (az én megítélésem szerint). Persze ennek sem tetszik a kialakítása és lehetne benne még rádió-vezérlés, meg szolár, de nem ezért nem veszem meg, hanem mert ránézésre nem tetszik. Elcseszték az arányokat. Itt is egy hatalmas tokban van egy viszonylag kicsike információs rész. Én azt is el tudnám viselni, ha a fémház pereme csupán 1-2mm-re lógna túl a kijelzőn.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák