Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 485

    aktív tag

    válasz moordavid #155035 üzenetére

    A legtöbb ecodrive, tehát bármilyen fény tölti ez nagy előny, nem kell szervizzel meg elémcserékkel bajlódni, és nem kell állítgatni mint egy automatát, ha több órád van. Nekem van egy 10 éves, hibátlanul működik, nem kellett még hozzányúlni, fullon van a töltésjelző is. Érdemes a zafírüvegben gondolkodni, nem fog karcolódni. Ha feljebb lépünk, létezik radio controllos, ezek rádióhullámon kommunikálnak 1-2 naponta a németországi adótoronnyal, szinkronizál, tehát majdnem mindig atompontos időt mutat, ezek alapból tudják az örök naptárt is. Ezek felett vannak az új szériások, amik már műholdakkal néhány másodperc alatt pontosítanak.
    A tokban és a szíjban létezik náluk néhány titanium változat, valamelyiket csak egy speckó anyaggal vonják be, vagy kezelik és ettől kb 5 évig egyáltalán nem karcolódik, drágább modelleknél a titaniumot valahogy 4szer keményebbé varázsolják mint az acél. Timecenterben nézz körül, ők a forgalmazók, timecenter kollégát meg keresd meg, korrekt árat fog adni. Nekem volt legalább 8 citizenem, egyikben sem csalódtam. Titaniumos még nem volt, arról nem tudok nyilatkozni.

Új hozzászólás Aktív témák