Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WiZARD

    addikt

    válasz nickgrab #151050 üzenetére

    A Rolexbe valaki szerelmes lesz, és ódákat zeng róla, és belebuzul, és van aki nem.
    Van aki szerint tökéletes, és legjobb, és number1, van aki szerint nem.
    Én az utóbbiak közé tartozok, csomó más óra van, amit jobbnak tartok, ami jobban tetszik, amire jobban vágyok. Ez hitvita.

    Pontosabbnak ott az Omega Master Co-Axial, de szinte bármilyen jobb szerkezet tud nagyon pontos lenni.
    Lume a legjobb az új Seikokon.
    Kényelem szubjektív.
    Techinkai megoldásokon is lehet vitatkozni, lásd korábbi sík, AR mentes zafír vita, amit nem akarok újraindítani, de ha rákeresel a topicban, akkor láthatod.
    Ott van a villám dátumváltás, amit tökre irigylek a Rolexektől, és tök béna egy rakás más, drága órán, a hosszú percekig, vagy akár órákig, lassan forduló, elcsúszott dátum.
    Lehet jönni kifinomult megoldásokkal, és mérnöki műremeknek titulált részletekkel is, aminek egy része megintcsak szubjektív, és szerelemből történő elvakultság miatt jön. Pl a tokfülek-zárószem megoldása, egyesek szerint ilyen, szerintem ronda, és nem értem a koncepciót benne.

    Soha ne vitatkozz idiótákkal! Lesüllyedsz az ő szintjükre és legyőznek a rutinjukkal. **** www.PhenomeNato.com ****

Új hozzászólás Aktív témák