Hirdetés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • sutszi

    veterán

    Orex ma délután már tényleg totál lefosztva... Főleg 200 fölött voltak órák... Abból se nagy választék.
    Egyedül egy narancs lünettás Certina DS Action ragadta meg a figyelmem, de inkább hagytam.

    Délután 15.15-kor értünk oda. Tábla az ajtón, hogy ebédszünet. Közben láthatóan legalább 10 ember volt bent. Aztán az egyik távozó vevőt kiengedte az egyik eladó. Ekkor kérdeztem tőle, hogy meddig tart az ebédszünet. Mondja, hogy 20-30 perc. Mivel nem értettem a dolgot, visszakérdeztem, hogy mégis mikortól kezdődött a 20 perc mert ilyenkor nem szokott ebéd idő lenni. Azt mondja erre, hogy ha kiment az utolsó vevő. :Y
    Kb 40 perc múlva értünk vissza, akkor már beengedtek...
    Eddig soha nem láttam még olyan kereskedelmi egységet, ahol az alkalmazottak egyszerre mentek ebédelni és emiatt lehúzták a rolót egy fél órára... Eddig mindenhol elcsúsztatva intézték ezt... :U

    [ Szerkesztve ]

    Mondja, Mr. Babbage, ha rossz adatokat ad meg a gépnek, akkor is jó válasz fog kijönni belőle?" Képtelen vagyok felfogni azt az értelmi zavart, ami valakit egy ilyen kérdés feltevésére késztethet. - by Charles Babbage

Új hozzászólás Aktív témák