Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • WISHENSEN

    csendes tag

    Sziasztok,

    szekreny pakolas kozben akadtam ra ket orara(orokoltem oket) es mind a kettovel vannak problemaim :)

    Az elso ora egy OMEGA Grand Prix Paris 1900.
    hatlap
    elolrol
    szerkezet

    Igazabol az a baj, hogy szegenyke nem mukodik.Szerintetek lehet ezt az orat "restauralni" es kb. milyen arat saccoltok a javitasra ?

    Masik ora egy "noi karora", igazi John Doe fele, mert nem tudom hogy milyen marka. Elvileg 14k arany, de nem tudom biztosan.Raadasul a hatlap nagyon tukrozodik, lehetetlen normalis kepet alkotni.
    A legfelso cimerben harom felirat van, egymas alatt elhelyezkedve: 0585-14K-56
    A kovetkezo "motivum" egy 5 agu csillag, mellette korben egy korona.
    A ket motivum alatt egy szamsor: 73/1906
    Alatta "PATENT" felirat es egy svajci kereszt. Kereszt alatt egy ujabb szamsor:33378. Ez alatt ujabb szamsor:3044 55

    elolrol
    hatlap

    Ezzel csak az a problema hogy milyen marka :) (kifogastalanul mukodik).

    Tudnatok segiteni a fennt emlitett kerdesekben, mert nagyon nem ertek az orakhoz(persze azert markakat ismerem, de komolyabban sosem foglalkoztam vele).Nem tudom mennyit ernek, igazabol nem is erdekel jelelnleg, mert nem akarom eladni oket. Csak valaszokat keresek.

    Segitseget elore is koszonom.

    Egy, ket, ha irany a BME nemzetkozi gazdalkodas vagy BCE gazdinfo. tuduuuutuududududuu

Új hozzászólás Aktív témák