Hirdetés

Keresés

Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • 2ozzmexy

    aktív tag

    válasz burgatshow #69179 üzenetére

    Részben osztom a véleményed. Igaz olyan szempontból hogy mivel terheletlenül húzzák meg (aki cserélt már kereket az tudja miket makogok, a többieknek meg ilyen Discovery Channel jelleggel :DDD ), tehát fog lazulni amint elkezd forogni a kerék, bár a legtöbb kerékcsavar kúppal zár = pozíciónál is, de ez most mindegy.
    Nem értek veled egyet olyan szempontból, hogy figyeljünk már oda arra amit csinálunk könyörgöm, vagy akkor menjen el virágkötőnek, ott nem követelhet a trehánysága emberéletet. (bár van az a családonbelüli nézeteltérés ;] )
    Ezt nem csak az autószerelőkre, hanem minden szakmára értem, figyeljünk oda arra amit csinálunk és a munkáltatóknak üzenem hogyha valaki nem képes elvégezni az adott feladatot akkor meg kell tőle válni, nem évekig pátyolgatni az életre is alkalmatlan balfékeket... :R Legyen az akár buszsofőr, akár takarítónő, van egy munkaköri leírása, ha azt nem iskerül megugrani akkor meg kell válni tőle.
    Tudom hogy munkaerőhiány van, értem hogy nincsen jó szakember, csak ne adjuk el pro-nak azt aki nem az. Én is hibáztam már (mielőtt ez jönne), kockás inghez vettem fel csíkos nyakkendőt, megégettem a paprikát a pörköltben, de nem felejtek el meghúzni egy csavart... Hidd el, ha én elfelejtek meghúzni egy csavart, akkor azt este lehozza a híradó és az összes bulvársajtó... (Ex II, Ex III terek, szélerőmű, ívolvasztókemence, gyógyszergyártás, stb.)

    [ Szerkesztve ]

    "...that's why they called me 'Preper' because I'm always prepared..."

  • Vigneau

    félisten

    válasz burgatshow #69179 üzenetére

    Anno a C4 Coupe-m 10m után térdelt le majdnem, mert csak rárakták a csavarokat a jobb első kerékre. Nem voltam annyira vidám...

    Te mondd azt, hogy rablótámadás, a te hangod mééélyebb... Blaaah...

Új hozzászólás Aktív témák