Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • roberto211

    őstag

    válasz Tollas7 #26645 üzenetére

    Kocsi alá fekszel, látsz a hűtő alatt egy műanyag csapot(fehér) elől, kitekered , leengeded összeset, amikor kifolyt utolsó csepp is visszatekered.. Bekevered a hűtőflyadékot kb -30,-35 celsius fokra, és a hűtő tetején lévő ovális "fém" vagy nem tudom már milyen kupakot letekered és ott beöntötd a szükséges mennyiségű hűtőfolyadékot. Ha ezzel megvagy a kiegyenlítőbe is kicseréled a folyadékot(határozott mozdulattal felhúzod a műanyag tartályt),feltöltöd maxig... Kupak rá, beindítod autót fűtés max és hallgatod ahogy elindul a venti és nézed mikor fúj meleg levegőt belül.. Ahogy forrót fúj leállíthatod és kész.. A légtelenítés a swiftnél automatikus ha jól tudom.. Ja igen... Ha a kiegyenlítőtartályból miközben ment a fűtés lejjebb ment a folyadékszint akkor visszatöltöd. Pár napig nézed és ha oké, akkor jól csináltad. Igazabol nincs mit elrontani.

    Vannak ezek a hűtőrendszerek tisztító folyadékok de én ilyenekbe nem az h nem hiszem hanem fölöslegesen tartom...

    Ennyi lenne. :) Utána egy benzinkutassal meg kiegyenlítőből beméreted h hány fokosra keverted be , kivéve ha előre bekevertet vettél... De én jobban szeretem magam bekeverni töményből.

    Range Rober Evoque///iPhone 12 Pro max

Új hozzászólás Aktív témák